Dovolená u Máchova jezera: Ubytování v luxusních bungalovech s bohatým rekreačním vyžitím

Každý z nás si občas zaslouží odpočinek a oddech od každodenního shonu. A není lepšího místa k načerpání energie než krásné Máchovo jezero. Pokud hledáte ideální místo pro svou dovolenou, pak se vám jistě zalíbí náš tip na ubytování - zrekonstruované bungalovy v Starých Splavech, pouhých 700 metrů od břehu jezera. Tyto bungalovy jsou vybaveny zcela novým nábytkem, moderní kuchyňskou linkou, sprchou a vlastním WC.

Ubytování Staré Splavy - bungalovy - je navrženo tak, aby návštěvníkům poskytovalo veškerý komfort a pohodlí během pobytu. Kuchyňský koutek je plně vybaven mikrovlnnou troubou, varnou konvicí a nádobím, takže si můžete sami připravit svá oblíbená jídla. Pokud se však nechcete starat o vaření, můžete využít i zdejší vlastní kuchyně. Nabízí možnost polopenze pro větší skupiny nebo plnou penzi pro ty, kteří chtějí naplno vychutnat každý okamžik své dovolené.

Okolí bungalovů je obklopeno nádhernou přírodou Starých Splavů, která poskytuje ideální prostředí pro relaxaci a odpočinek. Máchovo jezero je jen krátkou procházkou 700 metrů po malebné lesní cestě. Po celém jezeře jsou k dispozici různé rekreační aktivity, které vám umožní plně využít vašeho volného času. Můžete se vydat na procházku po pobřeží, zaplavat si v čistých vodách jezera, nebo si vyzkoušet různé vodní sporty, jako je například jachting či windsurfing.

Pro ty, kteří preferují sucho a pevnou půdu pod nohama, je zde také mnoho možností. V okolí jezera se nachází bohatá síť cyklostezek, které vám umožní prozkoumat krásy okolní krajiny na kole. Můžete se vydat na výlet do nedalekého Máchova kraje a obdivovat malebné vesničky a historické památky. Pro milovníky golfového sportu je zde také golfový klub s profesionálním hřištěm, které nabízí výzvu i pro ty nejzkušenější hráče.

Po náročném dni plném zábavy a dobrodružství se můžete vrátit do svého pohodlného bungalovu a relaxovat na terase s výhledem do přírody. Užijte si klidný večer se sklenkou oblíbeného vína a nechte své starosti za sebou.

Pokud hledáte ideální místo pro svou dovolenou u Máchova jezera, bungalov Elite je pro vás správnou volbou. Poskytne vám veškerý komfort a pohodlí, které potřebujete, a navíc nabízí bohaté rekreační vyžití jak na jezeře, tak v okolí. Zarezervujte si svůj pobyt ještě dnes a zažijte nezapomenutelnou dovolenou plnou relaxace, zábavy a nových zážitků.

Publikováno: 25. 05. 2023 / Aktualizováno: 31. 05. 2023

Kategorie: Dovolená v ČR

Autor: Lenka Hájková