Podnikáte v cestovním ruchu? Zjistěte, kde získat peníze na rozvoj

Podnikání je skvělý způsob, jak vydělávat peníze, a přitom být pánem svého času. Nikdo vám nenařizuje pracovní dobu, všechno si řídíte sami. Protože stále lidí více cestuje, vyplatí se podnikat v cestovním ruchu. Že už takové podnikání vedete? A že se zrovna vyskytlo v problémech? Nevadí. Sjednejte si rychlou půjčku a překonejte všechny překážky.

S rychlou půjčkou dostanete peníze hned

Ocitlo se vaše podnikání v krizi? Někdo vám ještě neproplatil faktury a vy už peníze nutně potřebujete? Nebo snad chcete nakoupit nové vybavení do svého ubytovacího zařízení, aby byli hosté ještě spokojenější, ale nemáte momentálně za co? Sjednání rychlé půjčky je blesková záležitost. Peníze dostanete během několika hodin, což je ohromná výhoda proti klasickým úvěrům. Ten největší rozdíl mezi rychlou a klasickou půjčku je ovšem v tom, že rychlé půjčky nejsou bankovní služby. To znamená, že vám ji neposkytne vaše banka, ale musíte si najít jinou společnost. Krátkodobé půjčky poskytují nižší peněžní částky, podnikatelům však půjčují mnohem více než fyzickým osobám pro soukromé účely. Podmínky pro rychlou půjčku nejsou tak přísné, jako tomu bývá u bankovních úvěrů.

Podmínky rychlé půjčky pro podnikatele

Potřebujete rychlou finanční pomoc pro své podnikání? Doporučujeme vám společnost Ferratum. Podmínky pro rychlou půjčku jsou příznivé a ušité na míru podnikatelům. Půjčit si můžete až 1 300 000 Kč. Splatnost lze nastavit na 18 měsíců. Podmínky pro získání půjčky nejsou nijak náročné. Podnikat musíte minimálně jeden rok a roční obrat vaší firmy má činit alespoň 600 000 Kč. Dále je nutné, abyste vy, případně další spolumajitelé firmy, měli trvalý pobyt na území České republiky. Zde také musí sídlit a působit celá firma. Poslední podmínka je otevřený podnikatelský účet. Jestli toto všechno splňujete, stačí vyplnit formulář a peníze budou brzy vaše.

Publikováno: 25. 08. 2019 / Aktualizováno: 07. 06. 2023

Kategorie: Zajímá vás

Autor: Adam Rýdl

Tagy: nejlevnější cestovní pojištění