Apartmány Zadní Mlýn, skvělé místo v Českých Budějovicích

České Budějovice jsou nádherným městem na jihu Čech, které je pyšné na svou bohatou historií, krásnu přírodu i zajímavé okolí. Jde prostě o nádherné místo, jež turisty láká z dalekého i širokého okolí. Užijte si i vy svou letošní dovolenou v tomto krásném historickém městě ubytováni v jeho absolutním centru.

Ubytování v Českých Budějovicích

Dovolte nám, abychom vám představili jedinečné ubytování Apartmány České Budějovice, které jsou známé jako Zadní Mlýn. Apartmány naleznete přímo v centru historického města, na břehu řeky Vltavy. Z okna apartmánů se budete kochat pohledem na významnou českobudějovickou památku - Černou věž. Historie původního Zadního Mlýna sahá až do 13. století, kdy jeho výstavbu schválil samotný český král Václav II. Jde tedy velmi lukrativní ubytování, které na vás dýchne svou historií. Jeho současná podoba se dochovala až ze 16. století.

Ubytování České Budějovice - Apartmány Zadní Mlýn

Zadní Mlýn je ideálním místem pro dokonalý odpočinek. Nachází se v centru města a zároveň i v klidném a romantickém zákoutí. Své volno si zde užijí rodiny, lidé na služební cestě, jednoduše kdokoliv. České Budějovice ubytování Zadní Mlýn skýtá romantické prostředí i historii, a dále pak i kvalitní ubytování v pěkně zařízených pokojích a apartmánech o dispozicích 1+0, 1+1, 2+0, 2+1 a 3+1. Všechny apartmány jsou vybaveny sociálním zařízením a nechybí tu ani parkování.

Ubytování České Budějovice centrum

Ubytování v naprostém centru vám umožňuje mít na dosah ty největší perly Českých Budějovic. Jen kousek od ubytování je největší náměstí v České republice - Náměstí Přemysla Otakara II. o rozloze 1,7 hektarů a celou řadu dalších památek. Kousek od náměstí se nachází Masné krámy, v níž je umístěna vyhlášená restaurace. Černá věž (kterou uvidíte z okna apartmánu) vás okouzlí svou úctyhodnou výškou 71,9 m. Jde o nejvyšší budovu v Českých Budějovicích. Další nevšední památkou v Českých Budějovicích je Bludný kámen, místo, jež kdysi bývalo popravištěm. Ve městě se nachází i věhlasný pivovar - Budweiser Budvar. Rádi byste se ubytovali, nebo se dozvěděli další informace? Nahlédněte na domovské stránky www.apartmany-zadnimlyn.cz.