Nejlevnější taxi v Praze vás ve všech ohledech překvapí

Chystáte se do Prahy na vánoční trhy, nebo jen nasát unikátní atmosféru zasněžené metropole? Ať už jsou vaše důvody pro návštěvu hlavního města jakékoliv, jistě jste již přemýšleli nad způsobem dopravy. Těch se v Praze nabízí poměrně dost a mezi ty nejlevnější a zároveň nejrychlejší samozřejmě patří metro. Jenomže někdy to zkrátka městskou hromadnou dopravou nejde a nezbývá, než mávnout na nejbližšího taxikáře. Pokud se vaše peněženka jen při pomyšlení na cestování pražským taxíkem otřásá v základech, máme pro vás skvělou zprávu. Pražské taxi nemusí být tak drahé, jak jste si doposud mysleli. Zajímají vás detaily? Taxametry některých pražských taxikářů jsou nechvalně pověstné i v zahraničí, ale ve skutečnosti vás „natáhne“ jen hrstka. Využijete-li služeb nejlevnější taxislužby, dostanete se na místo určení za hubičku. Otázkou je, která taxislužba je levnější než konkurence. Vždyť v Praze jich funguje více než kdekoliv jinde v republice...

Přivolejte si taxi z chytrého telefonu

Provedli jsme komplexní průzkum trhu a nejvýhodnější sazby našli u Taxi Praha s.r.o., která provozuje webové stránky www.nejlevnejsi-taxi.cz. Nás však zaujaly nejen příznivé ceny, ale také pozitivní recenze zákazníků a inovativní přístup firmy, která nabízí objednávku taxíku prostřednictvím speciální aplikace. Tu si můžete zdarma stáhnout do svého chytrého telefonu (je dostupná v App Store pro zařízení s iOS, Google play pro přístroje s Androidem i Web App pro smartphony BlackBerry, Nokia a Windows Phone) a přivolat taxi ve dvou jednoduchých krocích. Stačí zadat svou polohu na mapě a potvrdit objednávku. Bezprostředně poté se vám zobrazí nejbližší vozidlo, které vás vyzvedne. A co je nejlepší – zadáte-li do aplikace cílovou adresu, dozvíte se přibližnou cenu. Prostřednictvím aplikace si můžete taxi také předobjednat. Virtuální taxametr najdete zde na webu.

Plaťte v hotovosti nebo kreditkou

Levné taxi v Praze ocení nejen turisté, ale samozřejmě i samotní obyvatelé. Nedisponujete-li chytrým telefonem, můžete taxi přivolat SMS zprávou, nebo zavolat na nonstop linku. Platit lze nejen v hotovosti, ale také platební kartou, což ocení každý, kdo nemá k dispozici peníze keš. Společnost Taxi Praha klade důraz na spokojenost svých klientů a budete-li mít dojem, že vám taxikář naúčtoval vyšší cenu, můžete si ji nechat ověřit prostřednictvím kontrolní služby na výše zmíněném webu. Zadáte svůj e-mail, připojíte naskenovanou účtenku a ve velmi krátkém čase obdržíte zprávu o řešení. Bude-li zjištěno nesprávné naúčtování, obdržíte peníze zpět a jako bonus dostanete tři jízdy v rámci Prahy zcela zdarma. A pak, že se taxi v Praze nevyplatí!