Krkonoše jsou pro letní dovolenou jako stvořené. A to jak pro děti, tak i dospělé

Krkonoše jsou oblibou nejen Čechů, ale i cizinců, kteří na hory zavítají za poznáním zdejší přírody, ale také za lyžováním. Jistě není divu, protože v této malebné části Česka na vás čekají skalní hřebeny, hluboká údolí, překrásné vodopády, rozkvetlé horské louky a jiné. Na své si přijdou i milovníci horského stavení, jako jsou roubenky a další pojící se s lidovou architekturou. Celá oblast je také přímo protkaná turistickými stezkami, které se v zimním období proměňují v ráj běžkařů či lyžařů. Krkonoše jsou jednoznačně hory s velkým srdcem.

Kam se vydat, a kam se ubytovat

Jakmile vysvitne slunce a pučí jaro, krajina v Krkonoších se začne probouzet a těšit oči nejednoho z nás. Jestliže přemýšlíte, že se do této oblasti vydáte, neváhejte a navštivte například Sněžku a Obří důl, Špindlerův Mlýn, sněžné jámy, Labský a Pančavský vodopád a mnoho dalších. Krkonoše jsou jistě senzací a lze tu mnohé zažít.

Jestliže si chcete Krkonoše vychutnat plnými doušky, doporučujeme, abyste se zde i ubytovali. Jedině tak můžete krásy hor užívat a objevovat delší čas. Doporučujeme nahlédnout na ubytování Jánské Lázně Hotel, kde si můžete užít jak samotné lázeňské město, které má co nabídnout, tak i komfortní ubytování.

Hotel s komfortem, který si užijete

Při výběru hotelu byste měli být obezřetní. Je třeba hledět jak na zmíněný komfort, velikost pokoje, tak i na vybavení. Například Hotel Vyhlídka v Jánských Lázních vás nadchne nejen pěkným ubytováním, ale také prostředím. Můžete posedět na lázeňské kolonádě, užít si relax, ale i procházky k vodopádu a mnoho jiného.

Hotel nabízí i wellness pobyt, kdy si můžete užít saunování, bazén, tak i masáž. Zažít dovolenou, na kterou budete spoustu let vzpomínat, můžete i u nás v Česku a nemusíte odjíždět za hranice.

Publikováno: 15. 04. 2022 / Aktualizováno: 07. 06. 2023

Kategorie: Dovolená v ČR | Zábava a volný čas

Autor: Adam Rýdl