Víte, kde se na Třeboňsku ubytovávají sportovci, rodiny s dětmi i party přátel?

Máte rádi cestování po koutech naší země a dovolenou či prodloužené víkendy trávíte často s celou rodinou? Hledáte tip na báječné ubytování, kde se budete cítit jako doma, připravena pro vás bude soukromá zahrada, místo ke grilování i hezké, moderní ubytování? Pak se vám bude líbit Penzion Rožmberk Třeboň. Je jako stvořen pro rodiny s dětmi, skupiny přátel i sportovce.

Příjemné a vybavené ubytování

Ubytování, které nabízí Penzion Rožmberk, často využívají i firmy pro teambuildingové akce. Kapacita ubytování je 32 osob, a tak je počet míst vhodný pro menší i větší akce a dovolené. Ubytovat se můžete v jedno až čtyřlůžkových pokojí nebo dvoulůžkovém samostatném apartmánu. Pokoje mají vlastní koupelnu se sprchovým koutem a WC, což je pro mnohé velmi důležité. Některé mají i vlastní balkon, v samostatném apartmá je i vlastní kuchyňský kout s miniledničkou a rychlovarnou konvicí, koupelnou se sprchou a WC. Tuhle variantu vítají rodiny s malými dětmi, kterým je potřeba tu a tam přes den ohřát jídlo a podobně.

Snídaně v ceně ubytování a mnoho skvělých služeb

Vhod vám jistě přijde, že k ceně ubytování dostanete snídani ZDARMA. Ať už vám ráno chutná sladké, slané, teplé nebo studené, stačí si vybrat.


V zastřešené pergole s tekoucí vodou můžete využít gril či otevřené ohniště s roštem. Letos je v pergole nově i indukční vařič a nádobí na vaření. Anebo zapalte oheň a užijte si radost z grilování. Můžete si dle svého gusta ugrilovat to, co máte rádi. Stejně tak vám budou k dispozici k zapůjčení kola, koloběžky a loďka. Vaše kola si zde můžete zamknout, aby byla v bezpečí. V celém penzionu je vám k dispozici Wi-Fi ZDARMA.


Když navštívíte webové stránky penzionrozmberk.cz, můžete si prohlédnout bohatou fotogalerii a podívat se, nač se můžete těšit. Na Třeboňsku a v blízkosti nejkrásnějším jihočeských památek, jako jsou Hluboká nad Vltavou, Jindřichův Hradec, Červená Lhota… se vám bude jistě líbit.

Publikováno: 08. 06. 2023

Kategorie: Dovolená v ČR

Autor: Alžběta Dlabalová