Podzimní Praha je magická. S návštěvou rozhodně neváhejte!

Jak je to už dlouho, co jste naposledy navštívili Prahu? Spousta turistů preferuje jaro či léto, ale jen ti znalí moc dobře vědí, že přelom podzimu a zimy je pro výlet do metropole také jako stvořený. Chladnější počasí vám nemusí pokazit náladu – stačí si jen předem důkladně naplánovat, kam se v hlavním městě vydáte. A že je hodně míst, která stojí za povšimnutí!

V rytmu výstav a festivalů

Podzimní Praha se nese v duchu kulturních akcí. Každoročně se zde konají festivaly a výstavy všeho druhu. Nabídka je pestrá a na své si přijde opravdu každý. V nejbližší době stojí za pozornost například Mezinárodní vánoční festival či Czech design week. Akcí se samozřejmě koná mnohem více, jmenovali jsme špičku ledovce – vybrat si musíte sami.

Známá místa v jiném kabátku

Skutečnost, že je venku o něco chladněji než během roku, by vás neměla odradit od procházek. A rovnou se vydejte na notoricky známá místa, třeba na Petřín. Na podzim zde nenatrefíte na davy lidí a mnohem intenzivněji si vychutnáte atmosféru.

Proslulý ráj gurmánů

Kdo si rád nedá něco dobrého na zub? Praha je Mekkou milovníků jídla a na své si přijde opravdu každý – milovníci české i mezinárodní kuchyně, zarytí masožravci i vegani. Metropole je prošpikována restauracemi na úrovni i fastfoody.

Relax i zábava v aquaparku

Vodní radovánky si můžete užívat i době, kdy mrzne až praští. A to rovnou v největším aquaparku v celé České republice a střední Evropě. Aquapalace Praha však není pouhým aquaparkem – kromě vodního světa nabízí i široké spektrum dalších služeb: saunový svět, spa, fyzioterapeutické služby a fitness centrum. Ideální míst, kde se současně pobavit i odpočinout.

Ubytování na strategickém místě

Chcete-li si výlet do metropole užít, najděte si ubytování Praha v lokalitě s dobrou dopravní dostupností. Ušetříte spoustu času, který byste strávili dojížděním. Náš tip: Dobrou volbou je komfortní a přitom cenově dostupný penzion Praha jménem Rezidence Topolová. Informace, ceník a možnost rezervace online najdete na rezidencetopolova.cz.

Publikováno: 01. 12. 2018

Kategorie: Dovolená v ČR | Relaxace

Autor: Adam Rýdl

Tagy: lázně maďarsko | termální lázně Maďarsko | co v zimě v praze