Je vám zima? Neklepejte kosu a vydejte se za exotikou!

Pokud vás pohled na venkovní teploměr dostává do deprese, sbalte si to nejnutnější a vydejte se na dovolenou někam za teplem. Exotika vám dá zapomenout na to, že doma stále vládne zima, odpočinete si a vrátíte se zpět v úplně jiném balení – opálení a s pozitivně naladěnou myslí. Co třeba Mexiko nebo Dominikánská republika? Nepřestávejte číst a dozvíte se, jak se do čarokrásných míst dostat velmi levně!

Jak ušetřit bez kompromisů?

Dovolenou si můžete naplánovat sami, nebo se spolehnout na nabídku cestovní kanceláře. Obojí má svá pro i proti. Rozhodnete-li se akci zorganizovat bez pomoci, možná se vám podaří ušetřit. Připravte se však na to, že strávíte spoustu drahocenného času hledáním vhodného leteckého spojení a ubytování. Čeká vás dost zařizování a otázkou je, zda vám to za finanční úsporu stojí. Na druhou stranu vás nebudou limitovat katalogy cestovek a sami si vyberete místo, kde strávíte dovolenou. Druhou možností je exotická dovolená přes cestovku. Ta se postará o vše od letenek přes ubytování až po výlety. K nevýhodám patří omezená nabídka zájezdů a vyšší celková cena.

Udělejte to jako němečtí turisté!

Nemůžete se rozhodnout, protože vás láká představa dovolené bez zařizování, ale nechcete příliš zatížit rozpočet? V tom případě vám přijde vhod nabídka cestovní agentury Rudolf Reisen, která se specializuje na zájezdy do exotických destinací napříč Asií, Afrikou a Karibikem. A protože se jedná o zájezdy přes německé cestovní kanceláře, ceny jsou nižší než u českých cestovek a úroveň služeb výrazně vyšší. Což je dáno tím, že němečtí obyvatelé jsou náročnější než Češi. Německé cestovní kanceláře navíc dokážou zaplnit celá letadla a hotely, takže dosáhnou na lepší ceny. Další dobrá zpráva je, že můžete letět z Prahy. Tak kam to bude – na Maledivy, nebo do Karibiku?