Vyrazte na podzimní dovolenou za teplem

Podzimní plískanice dokážou pěkně znepříjemnit den. Abyste si jimi nenechali zkazit náladu, vyrazte na pár dní za teplem. Vybírat můžete nejenom z evropských destinací, ale také z těch zámořských. Jaké další přínosy, kromě lepší nálady, vám pobyt u moře, nebo alespoň v teplém podnebí, přinese?

Vybrat, sbalit a vyrazit na letiště

Nesporou výhodou dovolené v teple v podzimních měsících je to, že většina přímořských destinací je v tuto dobu již bez turistů. To znamená nerušené toulky městem i přírodou. Rozhodně se ale také nebraňte pobytu v nějaké metropoli, která se nachází v teplém podnebí. I tam totiž narazíte na mnohem méně lidí než v letní sezóně. Až si vyberete vysněnou lokalitu, dojeďte na letiště autem a využijte parkování na letišti v Praze. Vyhnete se tak tahání kufru veřejnou dopravou a dovolenou začnete příjemně již před odletem. Parkování na letišti se Smileparking je snadné a pohodlné. https://www.youtube.com/watch?v=pZE26YfBIxg

Žádný stres a čas a prostor na vlastní myšlenky

V teple zapomenete na starosti všedního dne a budete mít také možnost takzvaně vypustit páru. V cizím prostředí budete moci zregenerovat a soustředit se pouze sami na sebe a své myšlenky. Odlišné vůně, na které nejste z domova zvyklí, navíc probudí i vaše smysly a budete díky nim kreativnější a pravděpodobně dostanete spoustu nových nápadů.

Vrátíte se plni energie

Výhodou dovolené uprostřed podzimních plískanic je to, že zpátky do pracovního tempa naskočíte plni energie a hlavně odpočatí. Nevyvedou vás z míry žádné termíny ani uzávěrky. Budete totiž natolik uvolnění z příjemné dovolené, že stres si na vás jen tak nepřijde. Zvolte si místo vaší další dovolené, zabalte si kufry, nasedněte do auta, dovezte se až na letiště, kde na vás bude váš vůz čekat v bezpečí parkoviště na letišti a po nástupu do letadla a příletu do cílové destinace si užívejte ničím nerušenou dovolenou. Zasloužíte si jí!

Publikováno: 29. 10. 2021 / Aktualizováno: 07. 06. 2023

Kategorie: Dovolená v zahraničí

Autor: Adam Rýdl