Radovánky v AquaCity Poprad si užijí děti i dospělí

Milujete aquaparky? Toužíte po zážitku, na který nikdy nezapomenete? Plánujete pobyt ve Vysokých Tatrách a hledáte míso, kde byste mohli relaxovat po náročných túrách? Potřebujete si odpočinout a vybíráte wellness pobyt? Pro všechny, kdo alespoň jednou odpověděli ano, máme žhavý tip: AquaCity v Popradu!

Nebudete vědět, kterou atrakci vyzkoušet dříve!

V AquaCity Poprad najdete vše, co si jen dokážete představit. Plavat můžete ve třinácti vnitřních i venkovních bazénech. Povozíte se na mnoha různých tobogánech. Pobavíte se na laser show přímo v bazénu nebo vyzkoušíte další z hromady skvělých atrakcí. K odpočinku využijte termální vodu, kryoterapii, saunu nebo třeba masáže a fish terapii. Na své si zde přijde úplně každý! Možné je také objednat si v místě ubytování a užívat si atrakce a wellness každý den.

A co ochrana životního prostředí? Na jedničku!

Obrovský aquapark může působit jako obrovská zátěž pro životní prostředí. V případě AquaCity Poprad to ovšem neplatí! Resort je proveden tak, aby dokonale zapadl do horské krajiny a přírodu nijak nezatěžoval. Produkuje téměř nulové emise, ovzduší se nijak neznečišťuje. Spotřeba elektrické energie je taktéž omezena na minimum, resort využívá hlavně geotermální vody a slunce. AquaCity Poprad funguje v souladu s přírodou a také se snaží myšlenku ekologického chování šířit i mezi své zákazníky. Díky tomu dostal resort již několik ocenění: Green Globe, Green Apple Award, World travel Award a Hotel roku. Doufejme, že se inspirují i další aquaparky a hotely. Planetu přece máme jen jednu, musíme ji chránit. Kdo za tímto resortem stojí? S vizí zajistit zákazníkům prestiž a zároveň pečovat o životní prostředí ho založil Jan Telenský. Kromě AquaCity Poprad provozuje i několik hotelů na Slovensku.