Proč jsou poznávací zájezdy tak oblíbené?

Do města a za památkami, do národních parků, do hor nebo za exotikou? Poznávací zájezdy jsou v dnešní době čím dál tím oblíbenější. Tomu se přizpůsobuje i jejich nabídka, která je dnes lehce dostupná na internetu. Můžete vyrazit na víkendové poznávací zájezdy po Evropě nebo na delší autobusové pobyty po evropských destinacích. Stále populárnější jsou letecké zájezdy s odborným průvodcem do vzdálených exotických destinací. Cesty za poznáním jsou čím dál populárnější díky snadnému vyhledávání z nabídky různých cestovních agentur a možnosti snadné rezervace online. Stačí kliknout zde a můžete začít poznávat!

Vidět co nejvíce v co nejkratším čase

Nemáte dostatek času, ale i tak byste rádi vyjeli na výlet do některé z evropských metropolí? Je libo ochutnat francouzské šampaňské, posedět u západu slunce při skleničce Averna či Limoncella či snad raději zajít na poslední výstavu do Tate Gallery? Nebo si jen chcete zopakovat španělská slovíčka? Eurovíkendy jsou pro vás dokonalou volbou pro oddech a poznávání v co nejkratším čase. Několik dní navíc? Určitě využijte nabídky krátkých pobytů v destinacích jako Skotsko, Irsko, Benelux či Itálie. Během jedné dovolené procestujete danou lokalitu, odhalíte historii dávných věků, navštívíte města, středověké hrady a moderní pamětihodnosti, ochutnáte místní kuchyni a čas zbude i na nakupování lokálních produktů či suvenýrů.

Turistické a cyklo poznávací zájezdy

Chcete zažít na poznávacím zájezdu trošku adrenalinu a pohybu? Mnoho cestovních kanceláří a agentur nabízí turistické, cyklo nebo zážitkové poznávací zájezdy. Na oblibě získávají právě turistické poznávací zájezdy do skandinávských zemí, na Island, do Pobaltí včetně Polska nebo stále oblíbených destinací jako jsou Itálie, Rakousko nebo Švýcarsko. Na dvou kolech za poznáním naopak můžete vyrazit do jižní Itálie, na Sicílii, do Francie nebo na Korsiku. Vše s ohledem na vaši kondici a touhu za poznáním.

Stále populárnější exotika

Zájezdy s průvodcem jsou stále populárnější i do vzdálených a exotických zemí. Barma, Laos, Kambodža nebo velký okruh pro Brazílii a Argentině? Možnosti vyrazit do Jižní a střední Ameriky, stejně jako do asijských destinací, jsou také v nabídce cestovních kanceláří. Tyto poznávací zájezdy si navíc můžete okořenit trekem do hor, sjezdem divoké řeky nebo koupáním v mořském ráji, šnorchlováním či potápěním.

Za poznáním s veškerým servisem

Velkou výhodou poznávacích zájezdů oproti individuálnímu cestování je cestovatelský komfort. V rámci zájezdu je pro vás zajištěný perfektní servis v podobě dopravy, ubytování a případného stravování, samozřejmostí je vysoká odbornost průvodce, který na místě zařídí vše potřebné a má veškeré informace o destinaci i programu. Jednoduše koupíte zájezd a o nic dalšího než o vlastní kufr se již starat nemusíte.

Publikováno: 11. 12. 2018

Kategorie: Dovolená v zahraničí

Autor: Adam Rýdl

Tagy: dovolená s německou ck