Levné víkendové pobyty pro dva

Vyčerpali jste celou dovolenou a nezbývá vám, než přetrpět několik následujících měsíců, než vám zaměstnavatel opět umožní cestovat? A proč čekat? Plnohodnotná dovolená přece nemusí trvat čtrnáct dnů – volna si můžete užít se vším všudy i za podstatně kratší dobu. Nebo jste snad ještě neslyšeli o populárních víkendových pobytech, které jsou k mání za neskutečně nízké ceny? Stačí se po nich poohlédnout na některém ze slevových serverů a vybrat si podle toho, zda preferujete nekonečnou relaxaci ve wellness centru, nebo byste víkend raději aktivně prosportovali.

Největší kouzlo víkendových pobytů tkví v jejich variabilitě. Ať už jsou vaše požadavky jakékoliv, vždy si můžete být jistí, že je alespoň jeden z nabízených pobytů do puntíku splní. Chcete zažít příjemné chvilky s partnerem? Dobrý nápad. Objednejte si romantický víkend pro dva a dokažte mu, že vám na něm opravdu záleží. Společné koupeli v luxusní vířivce, šampaňskému a masáži pro dva nikdo neodolá. Neméně zajímavé je i víkendové koupání v Chorvatsku. V pátek odpoledne nasednete do autobusu, sobotu strávíte na některé z úžasných chorvatských pláží a v neděli odpoledne budete zase doma. To vše doslova za pár korun.

A kde se po víkendových pobytech pro dva poohlédnout? Doporučujeme slevový server Slevotéka.cz, kde můžete počítat se slevou v desítkách procent (některé pobyty jsou zlevněny dokonce o více než 60 %!). V současné době je na výběr několik desítek pobytů, ale protože se nabídka průběžně mění, vyplatí se Slevotéku sledovat pravidelně. Pokud vám žádný z aktuálně nabízených pobytů nevyhovuje, určitě se mezi nimi zanedlouho objeví takový, který neodmítnete. Nechcete-li, aby vám sleva proklouzla mezi prsty, nezapomeňte se přihlásit k odběru novinek.

Nezáleží na tom, jestli si vyberete dvoudenní pobyt v Tatrách nebo třídenní lázeňský víkendový pobyt v Luhačovicích. Vždy se můžete spolehnout na nejnižší možnou cenu a prvotřídní služby. Levé pobyty přivítáte s otevřenou náručí i tehdy, když budete chtít někomu ze svých blízkých věnovat netradiční dárek – graficky vyvedený slevový kupon na relaxační pobyt udělá radost opravdu každému.