Domů » Až vás omrzí restaurace, zajděte si do čajovny!
Zajímá vás

Až vás omrzí restaurace, zajděte si do čajovny!

Nebaví vás vysedávání po hospodách a rádi byste si zarelaxovali v tak trochu jiném prostředí než obvykle? Zajděte si do čajovny! Voňavá místa protkaná orientální atmosférou najdete v každém větším městě.

První návštěva čajovny je bezesporu nevšední zážitek. V nápojovém lístku narazíte převážně na čaje, o kterých jste v životě neslyšeli. Pokud si s výběrem nebudete vědět rady, nebojte se zeptat obsluhy nebo některého z hostů. V čajovnách vesměs narazíte na příjemné lidi, kteří sdílí vášeň pro čaje a rádi vám poradí. V každém případě vás zaujme všudypřítomná pohoda a harmonie.

Čaj sice tvoří podstatnou část sortimentu, ale ve většině čajoven vám naservírují také hookah. Vodní dýmku, chcete-li. Kromě toho i různé orientální a exotické dobroty, které byste v klasických restauracích pohledali.

Rezervujte si místo (nejen) v čajovně a získejte slevový voucher!

Pokud žádnou konkrétní čajovnu neznáte nebo jen chcete zavítat do nového prostředí, rezervujte si místa přes rezervační systém Restu.cz. Databáze obsahuje přes 17 000 restaurací a podniků z celé České republiky. Přijde vám vhod vždy, když se vydáte na dovolenou a budete si chtít rezervovat stůl.

Restu.cz funguje na velmi jednoduchém principu. Vyberete si typ podniku a lokalitu (např. čajovna Brno), provedete rezervaci stolu a obratem obdržíte potvrzení emailem. Rezervace vás nebude stát ani korunu – za aktivitu naopak získáte kredity, které pak proměníte za slevový voucher. Pokud si budete přes Restu.cz rezervovat stoly pravidelně, ušetříte.

Restu.cz samozřejmě nevyužijete jen při hledání čajovny. Databáze obsahuje podniky všeho druhu. Takže až dostanete hlad na výletě v Brně, nastavíte do vyhledávání „pizzerie Brno“ a zobrazí se vám všechny registrované pizzerie. V detailech nechybí informace o otevírací době a mnohdy ani jídelní lístek.

Napsat komentář

Klikni a napiš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.