Fotopasti pro lov i vaši bezpečnost

Patříte mezi technické nadšence, kteří vítají s otevřenou náručí každou technologickou novinku? V případě, že se navíc řadíte mezi vášnivé nimrody a holdujete pobíhání po lese a vyčkávání na vysokou, určitě by vaší pozornosti neměly ujít fotokamery. Slyšíte tento pojem poprvé? Není divu, ve většině letáčků od obchodů s elektronikou je nenajdete. Již několik let však patří mezi oblíbené vychytávky, které s radostí využívají nejen lovci, ale především policisté a lidé, kteří si chtějí zabezpečit svou chatku, nebo jakýkoliv jiný objekt. Pojďme se spolu na tyto parádní hračky podívat pod lupou.

Co fotopasti umí?

Fotopast je zařízení, které vám pomáhá monitorovat danou oblast.Nehledejte v něm nic složitého, základem je citlivý senzor, který reaguje na pohyb. Jakmile fotopast pohyb zaznamená, objekt vyfotí, případně natočí. Moderní fotopasti jsou osazeny sim kartou a automaticky přeposílají nahrávku na váš telefon, případně vytočí číslo na policii. To je přesně ten důvod, proč jsou fotopasti tak oblíbené pro ochranu osobního majetku. Máte-li někde na opuštěném místě chatku, o kterou se jednou za čas pokusí nenechavý zloděj, můžete si ho díky fotopasti pěkně zaznamenat. Fotopasti využívají také městské úřady a další instance.

Kvalitní fotopasti ScoutGuard

Fotopasti využijete i v lese na „čekané“. Stačí je vhodně umístit a můžete si začít číst noviny. Fotopast vám dá vědět, až se bude kolem pohybovat výstavní kousek. Při výběru si však dejte pozor na kvalitu. Ne každý prodejce se pyšní opravdu kvalitními produkty. Mezi nejlepší fotopasti patří ScoutGuard, který si můžete koupit na e-fotopast.cz. Jedině zde budete mít jistotu, že kupujete skutečně kvalitní výrobek a to navíc za velmi příjemnou cenu. Fotopast vám dá jistotu i během dovolené, kdy budete nuceni nechat váš byt na několik dní či týdnů opuštěný. Vzhledem k nízké pořizovací ceně se tato „hračka“ opravdu vyplatí.

Publikováno: 12. 04. 2012

Kategorie: Zábava a volný čas

Autor: Adam Rýdl

Tagy: fotopast | fotopasti | scoutguard