Prázdniny v Ledárně? Nešlápnete vedle!

Jaké bude letošní léto? Otázka, která nedá spát většině lidí, a přesto na ni nezná odpověď nikdo. V prognózách se předhánějí meteolorolové, hoteliéři i majitelé cestovních kanceláří. Vyřknout ortel, jaké to bude doopravdy, by ale v tuto chvíli bylo jen zbožným přáním. Chcete-li mít aspoň trochu jistotu, vsaďte na staré dobré Krkonoše. Krkonošské vrcholy jsou dobrými společníky, ať už svítí slunce, nebo prší, ať je covid na ústupu nebo kolem řádí. Proveďte booking v chalupě Ledárna a mějte stylový objekt, díky němuž se přenesete do časů našich pradědů, jen pro sebe a své nejbližší.

Krkonoše jako na dlani

Chalupa Ledárna je dřevěnice, ležící v horském středisku Černý Důl. Chalupa upoutá vaši pozornost na první pohled. Je postavena v tradičním horském duchu z poctivého dřeva. Chalupa je částečně roubená s podloubím, starou náspí, kamennými stěnami a modřínovým šindelem na střeše. Chalupu navrhl a vlastníma rukama postavil majitel Martin Roubal, který má soulad přírody s architekturou velkou slabost.

Vyspěte se za pecí

Stejně velký dojem, jako zvenčí, na vás udělá chalupa i uvnitř. Středobodem světnice jsou kachlová kamna, na kterých si můžete pohovět a prohřát unavené svaly. Záhy pochopíte, proč naši předkové spaní za pecí tak milovali. Celá chalupa Ledárna je zařízená v dobovém duchu s funkčním inventářem. Každý pokoj je pojatý originálně. Během svého pobytu můžete využít saunu, dětské hřiště nebo si zarelaxovat v zahradě s přírodním jezírkem.

Ubytování pro 14 lidí

Ubytování se nabízí ve dvou pětilůžkových apartmánech a dvou dvoulůžkových pokojích. K dispozici je plně vybavená kuchyň. Objekt je chráněn kamerovým systémem a je po celou dobu pobytu určen jen vám. Budete tady tedy mít vysněné soukromí a můžete se nerušeně oddávat odpočinku, outdorovým aktivitám nebo lenošení. Každému podle gusta. Rezervujte si termín on-line, prázdniny se plní!

Publikováno: 08. 05. 2021

Kategorie: Dovolená v ČR | Zajímá vás

Autor: Adam Rýdl