Domů » Na ryby jeďte stylově, obytnou dodávkou
Zábava a volný čas

Na ryby jeďte stylově, obytnou dodávkou

Když bychom si mohli vybrat mezi nepohodlím a komfortem, je volba jasná. Rybaření je skvělý koníček, jen ho občas může provázet právě nedostatek komfortu, hlavně v noci. Obytná dodávka je pohodlné řešení.

Na jedno odpoledne samozřejmě stačí jen základní vybavení, pokud se ale chystáme na ryby na více dní i nocí, potřebujeme těch věcí trochu víc. Samozřejmě vyspat se dá i pod širákem, ale to nám může dost zkazit počasí a navíc se není kam bezpečně odložit vybavení. Stan už nabídne alespoň ochranu před deštěm, ale rozhodně ne před chladem a vlhkem, a pokud se do něj chceme vejít i s výbavou, už se o pohodlí moc mluvit nedá. A promrzlému, nevyspalému a rozlámanému rybáři nezvedne náladu ani ten největší úlovek. Předpověď počasí nám tak často zkazí plány a raději zůstaneme doma než abychom se vydali do deště k vodě. Obytná dodávka je skvělým řešením, jak se nenechat nachytat rozmary počasí a užít si dny na rybách v pohodlí a suchu. Můžete přijet i odjet kdykoli chcete, před deštěm zavřete dveře a vše tak máte v suchu. Navíc máte díky úpravám k dispozici i komfortní místo na spaní, kde se můžete natáhnout třeba i pro odpočinek po obědě.

Na své obvyklé místo nebo třeba i do úplně nového rajónu přijedete a místo stavění stanu jednoduše zaparkujete. Při hezkém počasí si užíváte úlovků a ticha, když se objeví déšť nebo se ochladí, nabídne vám obytná dodávka zázemí v suchu. Nemusíte tak už mít obavy, že váš výlet bude muset být předčasně ukončen nebo si místo ryb domů dovezete akorát rýmu a kašel. Půjčovna obytných dodávek vám zajistí vůz na termín, který se vám líbí, není tak potřeba dlouhé roky šetřit a pořizovat si vlastní. Až dodávku nebudete potřebovat, vrátíte ji do půjčovny a pronajmete si ji zase příště. Vybavení se podle typu vozu liší, na ryby je ideální Renault Trafic Camping, se spacím prostorem a také vestavěnou, plně funkční kuchyňkou. Úlovky tak můžete rovnou zpracovat i připravit k večeři.

S obytnou dodávkou můžete vyrazit nejen na ryby, ale třeba i společný rodinný víkend. Zkuste poznat krásy naší země jinak, než jste zvyklí.

Napsat komentář

Klikni a napiš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Legíny na běžky

Pro tepelný komfort na běžkách doporučujeme značkové legíny na běžky Kilpi.

Sponzoři webu

Ochrana krajiny Milovice

Navštivte rezervaci Milovice a podpořte návrat divokých koní do ČR.