Poznejte Francii v jiném světle: Prožijte advent v Paříži!

Pokud se vám v souvislosti se „sladkou“ Francií vybaví Eiffelova věž, víno světového věhlasu, elegantní muže a šarmantní ženy, věřte, že jde jen o zlomek toho, co je v zemi galského kohouta k vidění. A kdy jindy se do Francie podívat než právě nyní? Využijte krásné podzimní období a vydejte se na poznávací zájezd, v rámci kterého poznáte předvánoční Paříž. Se známou cestovkou Redok Travel zažijete spoustu nezapomenutelných okamžiků, na které budete rádi vzpomínat.

Proč se podívat do Paříže před Vánoci?

Poznávací zájezd Francie musí nutně zaujmout každého, kdo chce jedno ze nejromantičtějších míst na světě poznat v tak trochu jiném světle. Nese se v duchu kouzelných večerních procházek městem, ochutnávky místních lahůdek na vánočních trzích a adventní nálady na slavnostně vyzdobených bulvárech.

Nabitý program nadchne každého

Během pětidenního poznávacího zájezdu do Francie navštívíte Paříž, která je v čase předvánočním opulentně vyzdobena miliony žárovek. Téměř 200 km světelných řetězů táhnoucích se napříč všemi ulicemi navozuje unikátní atmosféru, kterou by mohly ostatní evropské metropole závidět. Seznámíte se s historickým centrem na ostrově La Cité, majestátní gotickou katedrálou Notre Dame, Královským palácem a zavítáte do vyhlášených čtvrtí jako Montmarte a Opera. Nedílnou součástí poznávacího zájezdu je také návštěva královské rezidence Versailles, nakupování na vánočních trzích a v neposlední řadě i prohlídka svátečně vyzdobené Eiffelovy věže. Chvíle volna využijete dle svého uvážení, třeba posezením v místních kavárničkách nebo kocháním se expozicemi v muzeích. Nezapomeňte ani na Louver, bez kterého by návštěva Paříže nebyla kompletní.

Nepřehlídněte ani ostatní pozávací zájezdy od Redoku

S CK Redok Travel objevíte krásy Francie za hubičku. Pokud vám nevyhovuje termín, jednoduše si vyberte z bohaté nabídky dalších poznávacích zájezdů. Více na www.redok.cz.