Domů » Hotel Sirákov: Skvělé wellness na Valašsku
Relaxace

Hotel Sirákov: Skvělé wellness na Valašsku

Wellness služby zažívají zlatý věk. Neuvěřitelně rozmanitá nabídka je způsobena velkou poptávkou. Každodenní stres a shon musíme nějakým způsobem ventilovat a relaxace v luxusním prostředí wellness centra patří k nejpříjemnějším formám relaxace. Pokud jste po odpočinku zatoužili i vy, máme pro vás perfektní tip. Cenově dostupné, a přitom vysoce kvalitní wellness služby najdete v jedinečné lokalitě Beskyd. Hotel Sirákov se nachází na Valašsku a patří mezi místa, kam se budete rádi vracet.

Hotel Sirákov najdete na spojnici mezi městy Vsetín a Zlín, v malebné valašské vesničce Liptál. Víky své poloze je předurčen k relaxaci i aktivnímu odpočinku. V blízkém okolí můžete obdivovat množství pamětihodností a přírodních krás. Síly na další výlety a túry vždy načerpáte v perfektně vybaveném wellness centrum.

Soukromé wellness centrum nabízí hydromasážní koupel v moderní vířivé vaně. Dále pak saunování ve finské sauně – tato procedura vede ke zlepšení imunity, přináší úlevu od bolestí kloubů a v neposlední řadě uvolňuje dýchací cesty. Ženy nedají dopustit na blahodárné působení na pokožku. Při dodržení správného postupu má saunování prokrvující a hydratační efekt. Současně pomáhá k rychlejší detoxikaci.

Nedílnou součástí wellness služeb je automatická masáž na masážním lehátku nebo masážním křesle. Vyladěné automatické masážní programy jsou velmi příjemné a lze je nastavit tak, aby vyhovovaly specifickým potřebám.

V nabídce nechybí ani množství masáží, které provádí maséři z masa a kostí. Vybrat si můžete mezi klasickou, medovou, baňkovou a speciální masáží lávovými kameny. Za zmínku stojí také populární reflexní masáž chodidel a thalassoterapie – metoda, která spočívá v osvěžení pleti mořskou vodou.

Pro ubytování Vsetín v Hotelu Sirákov hovoří také přítomnost tenisových kurtů, hřiště na volejbal, fotbal a badminton. Veškeré vybavení si můžete zapůjčit přímo v hotelu. A chuťové buňky uspokojíte ve vyhlášené hotelové restauraci. Další informace najdete na hotel-sirakov.cz.

Napsat komentář

Klikni a napiš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.