Nezapomenutelná dovolená na Kubě: Varadero

Toužíte po nezapomenutelné dovolené v prosluněném Karibiku? Pokud vám doposud finanční situace podobný výlet neumožňovala, máme pro vás skvělou zprávu. Díky českému touroperátorovi Rudolf Reisen se dostanete na Kubu levněji a přitom s mnohem větší mírou komfortu. Začněte si balit kufry – Varadero (jedno z největších kubánských letovisek) vás uchvátí bělostnými plážemi a jedinečnou atmosférou.

Varadero je kubánský turistický ráj

Varadero se nachází na poloostrově Hicacos, představuje nejsevernější bod Kuby a překlad jeho jména znamená kotviště. Pochází z poloviny 16. století, kdy ve zdejším doku Španělé opravovali plachetnice a v přístavu nakládali sůl. Do roku 1990 mělo do turistické oblasti poměrně daleko a příliš se zde nestavělo. Poté nastal boom a oblast se proměnila na soustavu velkých turistických komplexů. Co na tom, že Varadero ztratilo původní lázeňský charakter, turistům se zde dostává špičkových služeb, které si nemohou vynachválit. Dají se zde provozovat veškeré vodní sporty a nechybí široké spektrum atrakcí. Většina hotelů má čtyři nebo pět hvězdiček a nabízí all inclusive.

Proč jsou zájezdy přes Rudolf Reisen cenově dostupné?

No a proč se do Karibiku vydat právě s Rudolf Reisen? Touroperátor zprostředkovává zájezdy německých cestovních kanceláří, které jsou cenově dostupnější a zároveň nabízí vyšší standard než dovolené pod taktovkou tuzemských cestovek. Není tajemstvím, že Němci mají odjakživa jinou představu dovolené než Češi a dostává se jim kvalitnějších služeb. Nižší ceny jsou dány tím, že německé cestovní kanceláře často rezervují celá letadla a hotelové komplexy, čímž se jim daří srazit cenu. Donedávna byla dovolená s německými cestovkami spojena s odletem ze zahraničí. Nyní je možná odlet i z Prahy, což je pro české turisty mnohem jednodušší řešení. Rudolf Reisen nabízí široké spektrum zájezdů po celém světě. Aktuální nabídku a další informace najdete na www.rudolfreisen.cz.