Je vám zima? Nejvyšší čas na dovolenou do teplých krajin!

V našich končinách je sice zima v plném proudu, ale v jiných zeměpisných šířkách svítí sluníčko o sto šest. Přelom listopadu a prosince je proto ideální dobou pro cestování za exotikou. Pokud jsou vám zimní radovánky cizí a raději než do Alp vyrazíte za opalováním a potápěním, neváhejte ani minutu. Prostřednictvím last minute se do teplých krajů dostanete takřka za hubičku. A kam by to mělo být?

Kam na zimu?

Toužíte-li zažít nefalšovanou exotiku, můžete se vydat jak na východ, tak na západ. Mezi nejatraktivnější destinace patří především orientální Thajsko a další východoasijské země, stejně jako slunný Karibik a černá Afrika.

Za kulturou do Asie

Exotická dovolená v orientu je vhodná pro milovníky asijské kultury. Thajsko je plné starobylých chrámů a kromě slunění na proslulých písečných plážích tak nabízí i úplně jiné zážitky. Mezi nejnavštěvovanější města patří metropole Bangkok, ve které si přijdou na své i příznivci nakupování a nočního života. Neméně zajímavé jsou i poznávací cesty po Číně a zájezdy na některý z indonéských ostrovů. Možnosti Asie jsou takřka neomezené a domů si přivezete zážitky na celý život.

Za relaxací do Karibiku

Pokud si chcete na dovolené odpočinout a obáváte se, že by jste v Asii klid nenašli, rezervujte si místo v některém z hotelů na pobřeží Kuby či Dominikánské republiky. Karibská oblast vábí svou nespoutanou divokostí a zamiluje si ji každý, kdo hledá místo „na konci světa“. Na takovou spoustu kulturněhistorických památek zde sice nenarazíte, nicméně hlavní město Kuby, Havana, rozhodně za prohlídku stojí.

Ať už vás kroky zavedou kamkoliv, vždy se můžete spolehnout na nízké ceny exotických zájezdů, které pro vás přichystala cestovní agentura NewTravel.cz. Nemeškejte a vyberte si svůj zájezd už dnes a oslavte letošní Vánoce pod palmou!