Neznalost jazyka neomlouvá. Naučte se cizí řeč přímo na místě činu!

Také vás při výběru dovolené do jisté míry omezuje jazyk? Respektive jazyk, který neovládáte a bez něhož si pobyt neužijete tak, jako kdybyste místní řeč louskali jako domorodci? Bez znalosti cizích řečí se v dnešní době obejde jen málokdo a to nejen v souvislosti s dovolenou, ale také výkonem zaměstnání a spoustou situací v každodenním životě. Na své nedostatky se ovšem můžete podívat i z druhé stránky – nejsou vaše nedostatečné znalosti cizího jazyka tím správným důvodem pro jazykový kurz v zahraničí? Spojte příjemné s užitečným a vydejte se stovky nebo tisíce kilometrů daleko!

Cizí jazyk se samozřejmě můžete naučit i v rámci běžného jazykového kurzu, ale ani se sebelepším lektorem nebude výuka nikdy tak efektivní jako jazykové kurzy v zahraničí. Důvod je prostý, v cizině se budete s danou řečí setkávat doslova na každém kroku. Tedy nejen během samotných lekcí, ale také v obchodě, na pláži, v kavárně... Navíc potkáte spoustu nových lidí a poznáte kultury, o kterých jste zatím jenom četli. Shrnuto a podtrženo, jazykové kurzy v zahraničí představuj ideální kombinaci dovolené a lekcí cizího jazyka. Otázkou je, jak se takového kurzu zúčastnit. Je výhodnější přihlásit se až na místě, nebo využít specializovanou agenturu, která za vás vyřídí vše potřebné?

Dobrodruzi si zřejmě budou chtít zařídit vše sami, ale zbylých 99 % zájemců uzná, že pomocná ruka od někoho, kdo má v oboru mnohaleté zkušenosti, není tak úplně od věci. Že nikoho takového neznáte? V tom případě se obraťte na agenturu Czech-us, která organizuje jazykové kurzy po celém světě a postará se o vše od rezervace letenky a ubytování, až po účast na nejkvalitnějších kurzech.

Nezáleží na tom, zda zatoužíte o exotice na Kubě nebo romantice ve Francii, s Czech-us máte možnost prozkoumat jakékoliv zajímavé místo a nasát tamní atmosféru plnými doušky. A když na to přijde, název jazykový kurz je v případě Czech-us poměrně zavádějící. Nebo snad víte o jiné agentuře, která vám umožní proložit biflování gramatiky a slovíček surfování, potápěním se žraloky nebo prohlídkou nejkrásnějších architektonických skvostů?

Seznam kurzů a další informace najdete na www.czech-us.cz.