Nevšední Silvestr zažijete i v hotelu. Kam se vydat?

Oslava konce roku v obývacím pokoji má jistě něco do sebe. Ale kolik takových Silvestrů jste již v životě zažili? Pokud všechny vaše prožité poslední prosincové dny vypadaly jako přes kopírák – a rádi byste to protentokrát udělali jinak, máme pro vás tip. Rezervujte si ubytování v některém z vyhlášených českých hotelů a dopřejte si například luxusní wellness pobyt.

Nezapomenutelný Silvestr v Praze

Pokud to někdo opravdu žije, pak ve stověžaté matičce Praze. Metropole je pro pompézní oslavy jako stvořená a zájemcům o nevšední zážitky servíruje jednu příležitost za druhou. Chcete-li zažít unikátní ohňostroj a nezapomenutelnou atmosféru, rezervujte si ubytování v Praze v dostatečném předstihu. V jakém duchu se pobyt v Praze ponese, však záleží čistě na vašich preferencích. Můžete se vydat na divadelní představení, do kina – anebo se zúčastnit některé z mnoha originálních silvestrovských akcí. Letos stojí za pozornost především akce v Pub Crawl Baru, v baru Hooter či 66 metrů nad zemí v restauraci Oblaca v žižkovské televizní věži (případně v 93 metrech v observatoři). V Praze je možností, jak se skvěle pobavit, skutečně víc než dost. A klidně můžete zůstat na hotelu a užívat si soukromí ve vysoce komfortním prostředí. I to má něco do sebe.

Exkluzivní Silvestr ve Špindlerově mlýně

Pakliže vám tepající srdce České republiky nic moc neříká a preferujete o něco klidnější prostředí, vydejte se s rodinou či příteli do Špindlerova mlýna. I letos ve zdejších hotelích a dalších ubytovacích zařízeních stráví konec roku tisíce lidí, kteří si kromě oslav užijí také vynikající lyžovačku. Ale ať už se nakonec rozhodnete pro jakékoliv místo, nezapomeňte si ubytování rezervovat v dostatečném předstihu. Najděte si svůj silvestrovský pobyt na Hotel.cz ještě dnes, aby vám místo úžasných vzpomínek nezůstaly oči pro pláč, protože jste nikde nesehnali nocleh.

Publikováno: 05. 12. 2022

Kategorie: Dovolená v ČR | Uncategorized

Autor: Adam Rýdl