Exotický zájezd jako vánoční dárek? Víme, jak ušetřit!

Blíží se Vánoce, čas splněných přání. A jaké je to vaše? Pokud sníte o pohádkové dovolené na druhém konci světa, možná by se s tím dalo něco dělat. Jak by se vám líbilo levnější a přitom komfortnější cestování? V tom případě se vydejte do světa se zahraniční cestovní kanceláří. Stačí se obrátit na domácího touroperátora RUDOLF REISEN a vybrat si z nepřeberné nabídky zájezdů od německých ck. Nechte si ušít dovolenou na míru svým představám – dostanete mnohem více než u tuzemské cestovky! Láká vás Thajsko nebo třeba Karibik?

Cestovat levněji a přitom na vyšší úrovni?! Jak je to možné?

Proč by vám někdo nabízel levnější a zároveň komfortní dovolenou? Důvod je prostý – německé cestovní kanceláře rezervují vyšší počet lůžek v hotelích a to samé platí i o letenkách. Často jde o celé sítě hotelů a kompletně obsazená letadla. Logicky tak získávají množstevní slevy, které se projeví a ceně zájezdů. Ale proč jsou exotické zájezdy od německých cestovek na nesrovnatelně vyšší úrovni? I zde se nabízí logické vysvětlení. Němci si potrpí na určité standardy – jsou mnohem náročnější než Češi a poskytovatelé jim v tomto ohledu vychází vstříc.

S německými cestovkami můžete letět i z Prahy

Suma sumárum, s německými ck můžete dovolenkovat levně a přitom s plnou parádou. Jediným „zádrhelem“ je odlet z německých letišť, odkud jsou zájezdy vypravovány. Ani však nemusí být problém, protože RUDOLF REISEN zajišťuje odlet z Prahy. Pro vás to znamená, že se nebudete muset trmácet stovky kilometrů za hranice a ušetříte spoustu času.

Vyberte si exotický zájezd na míru svému vkusu

Pokud vás exotické zájezdy s německými cestovkami zaujaly, není nic jednoduššího, než si vybrat cílovou destinaci na www.rudolfreisen.cz. V nabídce najdete last i first minute a nechybí ani zájezdy na míru. Anebo touroperátora kontaktujte na zelené lince 800 100 567. A pak už si jen sbalit kufry a vydat se na zaslouženou dovolenou…