Domů » Chcete si během dovolené pronajmout vozidlo? Rezervujte si ho ještě před odletem!
Zajímá vás

Chcete si během dovolené pronajmout vozidlo? Rezervujte si ho ještě před odletem!

Chystáte se na dovolenou a lámete si hlavu, jak se budete v zahraniční přesouvat? Nechcete se vázat na místní hromadnou dopravu a chcete cestovat takzvaně po vlastní ose? V tom případě se na místě poohlédněte po autopůjčovně a doufejte, že vám dá slušnou cenu a nepokusí se vás nějakým způsobem okrást. Nebudeme si nic nalhávat, ale některé autopůjčovny mají velmi zvláštní praktiky a vysněnou dovolenou pokazit. Mimo to se vám zřejmě nebude chtít ztrácet drahocenný čas vyřizováním formalit… Jak z toho ven? Řešení je prosté, zařiďte si pronájem vozidla ještě předtím, než nastoupíte do letadla!

Společnost Ofran funguje již od roku 2005 a je největším tuzemským zprostředkovatelem pronájmu vozů v zahraničí. Nabízí pronájem vozidel ve více než 60ti zemích a můžete si ho vyzvednout na některém z 6000 obchodních míst. Jednoduše si vyberete cílovou lokalitu a odborníci ze společnosti Ofran zařídí vše ostatní. Vyberou pro vás nejvýhodnější a nejjednodušší řešení a vy si na místě vyzvednete vozidlo. Zdá se vám to příliš jednoduché? Na zkušenosti se zeptejte někoho z více než dvou milionů zákazníků, kteří již pronájem automobilů využili.

V případě pronájmu vozidla prostřednictvím společnosti Ofran nečekejte žádná nepříjemná překvapení a už vůbec ne poplatky, o kterých dříve nebyla řeč. Všechny důležité informace najdete ve smluvních podmínkách a v rámci ceny jsou zahrnuty všechny lokální poplatky, pojištění (pro případ poškození i krádeže a to bez spoluúčasti) a neomezený počet ujetých kilometrů. V případě jakýchkoliv problémů můžete kontaktovat asistenční službu, která vám podá pomocnou ruku a to ať už jste kdekoliv. Nezáleží na tom, jestli využijete půjčení auta v Itálii nebo USA – profesionálové vám budou k dispozici 24 hodin denně.

Ofran není obyčejná půjčovna aut. Je zárukou perfektní dovolené bez nepříjemných komplikací. Chcete se dozvědět více? Navštivte www.holidayautos.cz!

Foto: sxc.hu

Napsat komentář

Klikni a napiš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.