Domů » Neuvěřitelné: Z bývalé ostravské šachty je LUXUSNÍ hotel. Jan Maria ocenil i prezident!
Dovolená v ČR

Neuvěřitelné: Z bývalé ostravské šachty je LUXUSNÍ hotel. Jan Maria ocenil i prezident!

Nad některými věcmi zůstává rozum stát. Třeba když se bývalá šachta v rámci rekonstrukce změní na luxusní hotel. Je tomu již pár let a skutečně se to přihodilo. A že jde o velmi povedenou přestavbu, potvrdil i prezident Zeman, který čtyřhvězdičkový hotel Jan Maria navštívil v roce 2018. Ocenil servírované menu a pochválil zdařilou renovaci historických objektů.

Pořádnou porci luxusu si však můžete dopřát i přesto, že vás ostatní neoslovují „pane prezidente“. Hotel Ostrava vítá každého, kdo si chce užít návštěvu třetího největšího města v České republice plnými doušky. Někdejší „ocelové srdce“ dnes tepe v jiném rytmu než kdysi a důlní činnost na území Ostravy utichla v roce 1994.

Co se týče luxusního hotelu Ostrava Jan Maria, opravdu vyrostl v místě bývalé šachty. Původní černouhelný důl v lokalitě jménem Hranečník založil v roce 1852 Johann Maria Wilczek a v provozu byl až do roku 1963. Z původního komplexu se dochovaly budova strojovny a správní budova. V rekonstruovaných prostorách byl vybudován jedinečný hotel.

Chcete-li si pobyt na Ostravsku užít plnými doušky a nasát zdejší atmosféru, rezervujte si ubytování právě v hotelu Jan Maria. Kromě velmi komfortních pokojů nabízí vynikající kuchyni, spoustu možností volnočasového vyžití a vynikající dopravní dostupnost do centra města.

Dobré jídlo, relax i sport

Ať už se v hotelu ubytujete, nebo ne, za návštěvu stojí i samotná luxusní restaurace Ostrava. V jídelním menu najdete místní i zahraniční specialisty převážně z lokálních surovin. Na své si přijdou především milovníci kvalitní gastronomie, kteří preferují bio před chemií.

Návštěvou restaurace Ostrava zážitky v hotelu začínají. Jako správný luxusní podnik má i Jan Maria wellness zónu s vířivkou, saunou a masážemi. A nechybí ani moderní bowling Ostrava se čtyřmi drahami a možností hry za speciálního osvětlení. Zájemci si mohou zacvičit ve fitku a zasportovat v  přilehlém multifunkčním areálu.

Resumé? Hotel Jan Maria je skvělou volbou pro každého, kdo vyžaduje vysoký standard. Možná se vám zalíbí natolik, že si v něm zorganizujete i veselku. Svatba Ostrava v hornickém stylu musí stát za to!

Napsat komentář

Klikni a napiš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.