Exotická dovolená není jen pro vyvolené. Jak za ni ušetřit?

Představte si, že vyrazíte vstříc prosluněným plážím poblíž vyhlášeného letoviska Punta Cana? Pobřeží lemované malebnými palmovými háji, teplé Karibské moře a jedinečná atmosféra, kterou jinde nezažijete - to je Dominikánská republika. Je snad taková dovolená pouze pro lidi s astronomickými příjmy? Podle statistik cestuje za exotikou stále více Čechů. Mnozí z nich objevili výhodné nabídky německých cestovních kanceláří. Jak s tím souvisí levnější cestování, se dozvíte v tomto článku.

Němci exotické dovolené milují

Na německé turisty narazíte snad všude ve světě. V poslední dekádě si oblíbili zejména karibskou oblast a destinace v jihovýchodní Asii. Oblibě se však těší také Mauricius a další exotické ostrovy. Němci přitom neplatí za zájezdy o nic víc než Češi. Naopak moc dobře vědí, jak ušetřit. Jsou nároční, vyžadují špičkové služby a cestovkám nezbývá, než jim vyjít vstříc. Díky tomu, že mnohdy obsazují celá letadla a hotely, dosahují výrazně nižších cen.

Dopřejte si luxus za dostupné ceny

Pokud se vám to nezdá férové, udělejte to stejně jako oni a rezervujte si zájezd za exotikou přes některou z německých cestovních kancelářích. Nemusíte umět německy, a dokonce se ani přesouvat na vzdálené letiště v Německu. Stačí se obrátit na českého touroperátora RUDOLF REISEN, který zprostředkovává zájezdy od německých cestovních kanceláří.

Kam můžete vyrazit?

V nabídce exotických zájezdu najdete vyhlášené lokality v Thajsku, Mexiku, Dominikánské republice, na Maledivách, Mauriciu a mnoha dalších místech. Nechybí ani populární okružní plavby lodí po Karibiku, jihovýchodní Asii, Suezském průplavu a Perském zálivu. Seznam akčních nabídek najdete na www.rudolfreisen.cz, případně se spojte s operátorem na bezplatné telefonní lince 800 100 567. Exotickou dovolenou máte na dosah ruky, nenechte si svou příležitost upláchnout mezi prsty!

Publikováno: 20. 11. 2016

Kategorie: Aktivní dovolená | Dovolená v zahraničí

Autor: Adam Rýdl

Tagy: slevy pobytů | dovolená s německou ck