Domů » Exotická dovolená není jen pro vyvolené. Jak za ni ušetřit?
Dovolená v zahraničí

Exotická dovolená není jen pro vyvolené. Jak za ni ušetřit?

Představte si, že vyrazíte vstříc prosluněným plážím poblíž vyhlášeného letoviska Punta Cana? Pobřeží lemované malebnými palmovými háji, teplé Karibské moře a jedinečná atmosféra, kterou jinde nezažijete – to je Dominikánská republika. Je snad taková dovolená pouze pro lidi s astronomickými příjmy? Podle statistik cestuje za exotikou stále více Čechů. Mnozí z nich objevili výhodné nabídky německých cestovních kanceláří. Jak s tím souvisí levnější cestování, se dozvíte v tomto článku.

Němci exotické dovolené milují

Na německé turisty narazíte snad všude ve světě. V poslední dekádě si oblíbili zejména karibskou oblast a destinace v jihovýchodní Asii. Oblibě se však těší také Mauricius a další exotické ostrovy.

Němci přitom neplatí za zájezdy o nic víc než Češi. Naopak moc dobře vědí, jak ušetřit. Jsou nároční, vyžadují špičkové služby a cestovkám nezbývá, než jim vyjít vstříc. Díky tomu, že mnohdy obsazují celá letadla a hotely, dosahují výrazně nižších cen.

Dopřejte si luxus za dostupné ceny

Pokud se vám to nezdá férové, udělejte to stejně jako oni a rezervujte si zájezd za exotikou přes některou z německých cestovních kancelářích. Nemusíte umět německy, a dokonce se ani přesouvat na vzdálené letiště v Německu. Stačí se obrátit na českého touroperátora RUDOLF REISEN, který zprostředkovává zájezdy od německých cestovních kanceláří.

Kam můžete vyrazit?

V nabídce exotických zájezdu najdete vyhlášené lokality v Thajsku, Mexiku, Dominikánské republice, na Maledivách, Mauriciu a mnoha dalších místech. Nechybí ani populární okružní plavby lodí po Karibiku, jihovýchodní Asii, Suezském průplavu a Perském zálivu.

Seznam akčních nabídek najdete na www.rudolfreisen.cz, případně se spojte s operátorem na bezplatné telefonní lince 800 100 567. Exotickou dovolenou máte na dosah ruky, nenechte si svou příležitost upláchnout mezi prsty!

Napsat komentář

Klikni a napiš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.