2 skvělé tipy na poznávací zájezdy – Řím a Petrohrad

Léto sice za pár dní skončí, ale to neznamená, že musíte sedět doma a čekat na další koupací sezónu. Cestování může mít i úplně jiný rozměr – místo relaxace na pláži, šnorchlování a vodních sportů zamiřte za poznáním. Abychom vás inspirovali, představíme vám dva jedinečné poznávací zájezdy, které jsme našli v nabídce cestovky Redok Travel. Záměrně jsme vybrali dvě zcela odlišná místa. Bude se vám zamlouvat perla nejrozlehlejší země světa, nebo dáte přednost jednomu z nejstarších evropských měst?

Poznávací zájezd do Petrohradu

petrohrad Petrohrad poznávací zájezd je jasnou volbou pro každého, kdo by rád poznal to nejkrásnější z ruské architektury a kultury. Pětimilionové město je nejseverněji položeným městem (z měst nad milion obyvatel) na světě a díky Redok Travel můžete poznat většinu jeho krás během několik dní. Ať už jde o prohlídky přepychových paláců, návštěvu Briliantové a Zlaté klenotnice s korunovačními klenoty či otevírání mostů na Něvě, domů se vrátíte s nezapomenutelnými zážitky. Petrohrad je velkolepý, majestátní a jedinečný.

Poznávací zájezd do Říma

rim Řím byl založen v roce 753 př. n. l. a patří k nejstarším evropským městům. Dýchne zde na vás atmosféra dávných časů a budete obdivovat starobylou architekturu. Poznávací zájezd do Říma je koncipován tak, abyste se seznámili s nejznámějšími památkami, jako jsou Koloseum, Forum Romanum, Kapitol či kostel San Pietro in Vincoli. A podíváte se také do Vatikánu, navštívíte Andělský hrad a budete obdivovat největší římskou fontánu. Okamžitě pochopíte, proč „všechny cesty vedou do Říma“. Ať už se nakonec rozhodnete pro Petrohrad či Řím, rozhodně nebudete litovat. Poznávací zájezdy s Redok Travel se těší velké oblibě a bezesporu patří k tomu nejlepšímu, na co v dané kategorii narazíte. Na www.redok.cz si můžete prohlédnout i ostatní nabídky.