Načerpejte nové síly v Rezortu Svatá Kateřina

Chcete si odpočinout od každodenního shonu a načerpat novou energii do dalších dní? Ideálním prostředkem k regeneraci je samozřejmě dovolená, ovšem i u té platí, že ji musíme vybírat s citem. Během poznávacího zájezdu, který strávíte v neustálém pohybu, nebo aktivní dovolené na kole, si totiž příliš neodpočinete. Vhodnější je některý z mnoha pobytů spojených s wellness. Jistě, do relaxačního centra si můžeme odskočit i několikrát týdně po práci, ale ve spojení s procházkami kouzelnou přírodou si odpočinete mnohem vydatněji. Ve městském wellness centru navíc nikdy zcela „nevypnete“ - podvědomě budete stále myslet na to, že za pár hodin brány salonu opustíte, zatímco během víkendového pobytu si odpočinete mnohem intenzivněji.

Pro každého něco

Vypátrali jsme pro vás místo, které je jako stvořené pro romantický víkend spojený s wellness a spa procedurami. Jde o Resort Svatá Kateřina, který se nachází nedaleko obce Počátky. Skládá se ze tří objektů (Hotel Svatá Kateřina, hotel Garnison a hotel Gymnasion), které disponují 79 dvoulůžkovými pokoji. A nutno podotknout, že pro návštěvníky je zde přichystáno obrovské množství aktivit, které jsou spojeny s odpočinkem, relaxací, wellness, ale i sportováním. V hotelu Gymnasion mohou využít dietologickou laboratoř s přístrojem Inbody 720, cardio fitness, 4 tělocvičny nebo indoor cyclingový sál. Ženy si jistě neodpustí návštěvu kosmetického salonu a návštěvníci obou pohlaví pak masážní kabiny

Dejte odpočinout tělu i duši

Pro wellness pobyty je ideální Hotel Svatá Kateřina, kde se nachází wellness centrum s nabídkou celé řady procedur a masáží. Za zmínku stojí finská a aromaterapeutická sauna, solná a aromaterapeutická parní lázeň, lázně, hydromasážní vany se speciálními masážními funkcemi, nebo zábaly. Ať už se však ubytujete v jakémkoliv objektu, vždy se můžete spolehnout na velmi pohodlné a vkusně vybavené pokoje a harmonickou atmosféru, která vás doslova pohladí na duši. Není divu, že pobyty pro dva v Rezortu Svatá Kateřina patří mezi nejoblíbenější svého druhu.