Na dovolenou za Golfem

Léto se pomalu, ale jistě chýlí ke konci, což ovšem v žádném případě neznamená, že končí čas dovolených. Naopak, spousta z nás si volno vyšetřila právě na podzim a usilovně přemýšlíme, kam se během chladnějších měsíců vydáme. Nepochybně to bude někam za teplem, ale jak by se vám líbilo zažít něco, po čem už nějakou dobu toužíte? I vy si možná pohráváte s myšlenkou, že se postavíte na pečlivě zastřižený trávník a alespoň na chvíli zažijete pocity jako Tiger Woods nebo Nancy Lopez. Golf už totiž dávno nepatří mezi sporty pro nejbohatší vrstvy, ale naopak jde o druhý nejhranější sport na světě. A poměrně dost turistů míří za golfem do zahraničí.

Golf lze hrát v rytmu exotiky, ale také v obklopení horských scenérií

Golf si můžete zahrát v místním klubu, ale stejně tak se za ním vydat stovky nebo tisíce kilometrů daleko. Cestovní kanceláře pozorně sledují trendy a řada z nich do svého portfolia zařadila i zájezdy spojené s relaxací na travnatých hřištích. Sbalte si své golfové vybavení a vydejte se vstříc novým zážitkům. Kam? Možností je spousta, golf si totiž zahrajete v takřka libovolné destinaci. Výběr je otázkou vašich osobních preferencí. V Thajsku si od tréninku odpočinete na některé z úžasných pláží nebo prohlídkou místních chrámů a v Rakousku zase horskou turistikou. Mezi další lákavé golfové destinace patří i Spojené arabské emiráty, Kanárské ostrovy, Madeira, ale také Španělsko a Portugalsko. Golf se hraje na celém světě a možností je opravdu velmi mnoho.

Golfová výbavička může i nemusí být drahá

Golf není žádná věda a užijete si při něm spoustu zábavy. Cena golfového vybavení přitom není nikterak závratná a to levnější pořídíte za přijatelné peníze. Sety pro začínající a mírně pokročilé hráče jsou k mání kolem pěti tisíc korun, což je v porovnání s mnoha jinými sporty zanedbatelná částka. Fajnšmekři a profesionálové se ovšem pohybují v jiných částkách, ale na druhou stranu jde o investici, která zážitky na greenu maximálně umocní. Skvělým příkladem je luxusní golfový vozík Decolt, který kombinuje vysoce kvalitní materiály a revoluční systém dopravy. Chcete-li se o něm dozvědět více, navštivte golf shop Geum.