Hotel Ostrava Jan Maria zaujme jedinečnou historií

Ostrava je nejznámější české hornické město a s hornictvím je spjat také jeden ze zdejších vyhlášených hotelů. Hotel Jan Maria**** se totiž nachází v objektu bývalé šachty. Nese po ní dokonce své jméno. Hotel Ostrava Jan Maria je situován ve vynikající části na ulici Slívova ve Slezské Ostravě. Nachází se jen pár minut autem od centra, zároveň u nákupního střediska Nová Karolína, ZOO Ostrava, Slezskoostravského hradu, výstaviště Černá louka a nechvalně proslulé Stodolní ulice. Z toho důvodu jsem míří nejrůznější hosté – obchodní cestující, rodiny s dětmi i páry, které touží po romantickém víkendu.

Hotel Jan Maria má v nabídce i pobytové balíčky

Chcete si odpočinout od shonu všedních dní? Právě pro vás jsou připraveny pobytové balíčky pro dva v hotelu. Užijete si romantický wellness pobyt se soukromou vířivkou a infrasaunou. Restaurace Ostrava nabídne 5chodové menu, ráno pro vás připraví vynikající snídani. V romantickém balíčku jsou zahrnuty také malé sekty při příjezdu a samozřejmě župany s pantofli, abyste si wellness užili na maximum.

Hotel, kde to žije

Kdo netouží po odpočinku, nýbrž aktivně strávené dovolené v Ostravě, ten ocení hotelový bowling, multifunkční hřiště a fitness. Služby jsou dostupné i veřejnosti, takže si na hotel rozhodně vzpomeňte, i kdybyste nakonec bydleli jinde. Mají tu čtyři bowlingové dráhy, které je možné osvětlit speciálním GLOW efektem.

Nudit se tu nebudete s kolegy ani přáteli

V hotelu je možné dohodnout rovněž soukromé akce. Plánujete vánoční večírek Ostrava? Chystáte velkolepou oslavu narozenin? Tohle všechno se dá v hotelu Jan Maria uskutečnit. Jsou zde na to připravení a rádi vám s pořádáním akcí různého druhu pomohou. Rovněž svatba Ostrava a okolí se dá uspořádat v hotelu Jan Maria. Sál i restaurace mají kapacitu do 50 osob, hotel umožňuje donést si vlastní cukroví, koláče, dorty i květinovou výzdobu. Pro novomanžele má zdarma ubytování v apartmánu s rohovou vanou.

Publikováno: 15. 11. 2020

Kategorie: Dovolená v ČR | Last minute

Autor: Adam Rýdl