Cestování ve velkém stylu - pronajměte si limuzínu a užijte si každý kilometr

Víte, jak cestují známí herci, hudebníci nebo vládní delegace? Vždy ve velkém stylu – v perfektně vybavených limuzínách, které jsou zárukou maximálního pohodlí a bezpečí. Fakt, že se o vás nepíše v tisku, ovšem neznamená, že si podobný luxus nemůžete dopřát také. Jak by se vám líbilo vyrazit na výlet v plně vybaveném Mercedesu S classe Long s interiérem ve světlé kůži, vzduchovým podvozkem a dvanácti airbagy? Nebo snad chcete cestovat s celou partou a neobejdete se bez něčeho většího? Žádný problém, neméně komfortní Mercedes Viano totiž uveze až osm osob. Stále vám to nestačí? Nevadí, do Mercedesu Sprinter se vleze celý fotbalový tým i s trenérem, masérem a několika skalními fanoušky...

Ať už potřebujete svézt několik málo kilometrů nebo přes půl Evropy, vždy se můžete obrátit na LIMOUSINE MERCEDES TRANSPORT SERVIS PRAGUE, který disponuje pestrým vozovým parkem. Mezi luxusními vozy nechybí zmíněný Mercedes S Class, E Class, Viano či Sprinter. A pokud vám německé vozy z přeci jen z nějakého důvodu připadají málo exkluzivní, stále máte na výběr americké dlouhány Lincoln 120'' v bíle a černé barvě. Nebo snad víte o něčem exkluzivnějším, než je limitovaná edice automobilu, jejíž výrobní proces trvá zhruba čtyři měsíce? A najde se i něco pro opravdové chlapy – prodloužená verze legendárního Hummeru, Hummer Long.

LIMOUSINE MERCEDES TRANSPORT SERVIS PRAGUE nabízí komplexní služby, které souvisí s pronájmem limuzíny s řidičem. Využít je můžete v rámci svatby, soukromé či firemní oslavy, letištního nebo hotelového transferu, ale také okružní jízdy Prahou, výletu po celé ČR nebo transferu mezi sousedními státy po Evropě. Zajímavé jsou i doprovodné služby v podobě zajištění tlumočníka, průvodce nebo ochranky. Samozřejmostí je profesionální přístup, diskrétnost, reprezentativní vystupování řidiče a časová flexibilita.

Služby již využili hudební legendy jako je Paul McCartney, Moby a Depeche Mode, sportovci Vladimir Kličko a Patr Čech, ale také bývala ministryně zahraničních věcí USA Madeleine Albrightová a mnoho dalších známých osobností. Další informace, ceník a možnost rezervace najdete na www.limousine-mercedes.cz.