Erotické masáže ­­– Praha nabízí i tyto zážitky

Nejde o klasickou návštěvu erotického salonu. Je to relaxace i úžasný zážitek. Rovněž pro oči, protože masážní salon na Praze 7 nabízí ty nejkrásnější masérky v Praze. Hospody se vám již v Praze přejedly, z památek znáte vše a kultura zatím proti dřívějšku pokulhává? Chystáte-li se do Prahy, pojďte si užít Prahu erotickou. Zajděte si na erotickou masáž. „Erotické masáže – Praha“ – to jsou Angels masáže s masérkami, které vypadají krásně jako skuteční andílci. 15 krásek na vás tady čeká od 11:00 do 22:00 hodin. Objednat si termín můžete telefonicky a samozřejmě online. Je vaše erotická fantasie už tak daleko, že se chcete stavit na masáž za konkrétní dámou? Propracovaný web salonu vám nabídne i aktuální rozvrh každé z masérek.

Angels masáže jsou nejnavštěvovanějším erotickým masážním salonem v Praze

Nejde o klasický erotický salon, ani nejsou v nabídce eskort služby. Masérky, které bývají při masáži zcela nahé, poskytují erotickou masáž, která však není pohlavním stykem. Masérka se dotýká vás a vy se máte možnost dotýkat masérky. Pokud jde o její intimní partie, tak vždy záleží na konkrétní masérce, jak má tuto službu nastavenou.

Salon má v nabídce hned několik typů masáží

Tradiční je masáž body to body, tedy tělo na tělo. Masérka vás s pomocí oleje masíruje celým svým tělem. Jde o techniku známou z historických japonských lázní a považuje se za umění. Pro masérku jde o fyzicky extrémně náročnou techniku. V nabídce masáží je též relaxační masáž i masáž penisu. Masérka se masáží postará o vaše vyvrcholení, které však oddaluje a dostaví až na konci masáže. Novinkou je tantra masáž. Erotické masáže se nabízí především mužům, ale některé masérky poskytují masáže též ženám, nebo se specializují na párové masáže. Erotická – masáž: to může být rovněž zpestření sexuálního vztahu partnerů.

Publikováno: 22. 06. 2020

Kategorie: Zajímá vás | Zážitky a dárky

Autor: Adam Rýdl

Tagy: kde si půjčit lyže | půjčovna lyží