V Egyptě je příjemně po celý rok

Egypt je jednou z destinací, která nás vřele přivítá bez ohledu na to, ve kterém ročním období se do ní vydáme. Navíc patří k takzvaně univerzálním místům, které nabízí mnohem více než jen koupání v čistém moři a opalování na nekonečných písečných plážích. Severoafrická země je totiž doslova nasáklá nezaměnitelnou atmosférou. Obrovské množství unikátních historických památek, orientální bazary, ale i vynikající podmínky pro potápění dělají z Egypta jasnou volbu pro všechny, kteří mají dost rutiny a nudy.

Vítejte v turistické ráji

Turismus je pro Egypt velmi důležitý a místní to velmi dobře vědí. Návštěvníky proto vítají s otevřenou náručí a neváhají jim poradit a nasměrovat je na zajímavá místa. Většina turistů je příjemně překvapena také velmi komfortním ubytováním a to i v případě hotelů s menším počtem hvězdiček. Mezi nejznámější a největší turistická letoviska patří notoricky známá Hurghada a Sharm El Sheik, ovšem popularitě se těší i Taba a luxusní letoviska El Gouna a Makadi. Chcete-li se vyhnout největšímu ruchu a zjistit, že dovolená v Egyptě může mít i zcela jiný průběh, vydejte se do Marsa Alam. Bývalá rybářská vesnička se v posledních letech těší obrovskému zájmu, nicméně stále zde najdete klidná a tichá místa, kde vás bude „rušit“ jen šumění moře. Ve spojení s nádhernými přírodními scenériemi a úžasnými korálovými útesy jde o nezapomenutelný zážitek, který si budete chtít za čas zopakovat.

Last minute aneb ušetřit se dá i bez kompromisů

Zájezdy do Egypta přitom nepatří k těm dražším a sáhnete-li po last minute Egypt ušetříte i třetinu původní ceny. Obrovský výběr zájezdů pro rok 2013 najdete již tradičně v nabídce cestovní agentury NewTravel.cz. Kromě zmíněných letovisek můžete vyrazit i do Luxoru, jednoho z nejstarších a nejvýznamnějších měst, nebo do biblické ho Sharm El Shikh a celé řady dalších atraktivních destinací. S NewTravel.cz si dovolenou opravdu užijete.