Šikland: Perfektní místo na dovolenou s dětmi

Slíbili jste dětem, že je vezmete na nezapomenutelnou dovolenou, ale nechcete cestovat nikam daleko? Ani nemusíte, vždyť i dovolená v Česku může být na vysoké úrovni. Velkou výhodou je krátká dojezdová vzdálenost a zpravidla i nižší ceny za vstupné a atrakce. Ale kam konkrétně vyrazit? Pokud si do navigace zadáte polohu největšího přírodního parku, rozhodně nebudete litovat. Na Vysočině se vám bude tuze líbit... Kdo ještě nikdy nebyl na Vysočině, nemohl poznat Českou republiku v plné kráse. Kromě hezké přírody se zde nachází také spoustu jedinečných architektonických památek, které si vysloužily zápis do seznamu památek UNESCO. Vaše děti však bude zajímat spíše populární westernové městečko Šiklův mlýn.

Vítejte na divokém západě!

Westernové městečko Šiklův mlýn najdete u obce Zvole nad Perštejnem (okres Žďár nad Sázavou). S trochou štěstí se vám podaří utrefit některou z mnoha akcí, které zde probíhají během celého roku. V průběhu letní sezóny se zde denně konají divadelní přestavení, westernová a taneční vystoupení, vystoupení se zvířaty a další akce. Taková dovolená s dětmi bude bavit i vás. Výčet atrakcí je pestrý a nechybí v něm elektrický býk, lukostřelba, projížďka ve vláčku Union Pacific, skákací hrady, trampolíny, zrcadlový labyrint a v neposlední řadě rýžování zlata a malování na obličej.

Prozkoumejte celý areál

Westernové městečko je pouze jednou z několika částí areálu. Vaše rodinná dovolená v ČR by rozhodně měla zahrnout také návštěvu stylového strašidelného zámku Draxmoor s 15 expozicemi. Další zastávku si můžete udělat v military parku a u offroad dráhy – právě tyto sekce tvoří poslední areál Šiklandu. Jedno je jisté. I dovolená s dětmi v Česku může směle konkurovat pobytu v zahraničí. Stačí si jen vybrat to správné místo, jako je Šikland. Podrobnosti najdete na www.sikland.cz.

Publikováno: 19. 01. 2018

Kategorie: Dovolená v ČR | Zajímá vás

Autor: Adam Rýdl

Tagy: dovolená s dětmi v čr | kam na dovolenou s dětmi | Šikland