Dovolená na Jižní Moravě

Oblast Jižní Moravy je proslulá zdaleka nejteplejší podnebím v České republice, které přímo vybízí k pěstování vinné révy. Není to však jen kvalitní víno, ale také celá řada přírodních a kulturně historických památek, které na Jižní Moravu lákají stále více turistů. Máte-li hlavní město v malíčku a chcete zažít něco diametrálně odlišného, než je poněkud uspěchaná atmosféra, vydejte se se svými blízkými právě zde. Rozhodně nebudete litovat - domů si s sebou odnesete pořádnou porci zážitků a pravděpodobně i pár lahvinek zmíněného vinného moku. Chcete-li být ve středu dění, vydejte se do Štatlu. Hlavní město Moravy, jak je Brno často zváno, má ideální polohu a za Prahou v ničem nezaostává – spíše naopak.

Proč právě Brno?

Brno je druhým největším městem České republiky a přijdou si v něm na své milovníci pamětihodností, stejně jako příznivci kultury a dobré zábavy. Zejména letní měsíce jsou prošpikovány všemožnými festivaly a byla by škoda, kdyby unikly vaší pozornosti. V okolí Brna se navíc nachází spousta dalších atraktivních míst, které stojí za vidění. Pokud si chcete užít dovolenou na sto procent, měli byste se poohlédnout po vhodném ubytování. Počítejte s tím, že i zde je počasí nevyzpytatelné a najděte si takové ubytování v Brně, které nabízí dostatek volnočasových aktivit. Jedno z takových je i City Apart Hotel.

City Apart Hotel

Hledáte-li nadstandardní ubytování Brno, pak je City Apart Hotel skvělou volbou. Tříhvězdičkové zařízení nabízí rychlé ubytování, prostorné a moderně zařízené pokoje a vydatní snídaňový budet v útulné jídelně s krbem. Samozřejmostí je bezplatné a hlídané garážové stání, širokopásmové připojení na internet, ale především nezaměnitelná poklidná atmosféra, která vaše dojmy z pobytu ještě více umocní. Ubytování Brno v City Apart Hotelu je vhodné i pro dlouhodobější pobyty a profesionální konferenční místnosti vybízí k pořádání firemních seminářů, jednání a oslav. Spolehnout se můžete na kompletní servis od techniky až po cattering.