Skvělé last minute nabídky 2015

Nejspíš nenapíšu nic nového, last minute zájezdy jsou výhodné. Tyto nabídky na poslední chvíli prezentují obdobnou slevu v potravinách (či v drogérii) na expirující zboží. I zde platí výrazné cenové zvýhodnění před koncem lhůty, ale ne po záruce, na stále plně funkční zboží. Zájezdy se takto prodávají obvykle maximálně do 2 týdnů od termínu začátku daného zájezdu. Cestovní kanceláře se tímto způsobem snaží vyprodat doposud neprodané zájezdy a tím minimalizovat ztráty. Nabídky rekreací jsou často zlevněny i o desítky procent. Pakliže vám nečiní problém opustit práci a rychle se sbalit, jsou pak pro vás tyto zájezdy skvělou možností zažít nevídané a luxusní za zlomkovou cenu.

Skvělé last minute zájezdy roku 2015

Letní sezóna nám vlastně ještě pořádně nezačala, ale last minute zájezdy jsou již tady. Chcete vědět, které z nich budou letos nejlevnější? Trend z posledních let přetrvává. I letos bude nejlevnější Egypt a Řecko last minute.

Hurghada last minute

Především Egypt nabízí atraktivní nabídky ubytování ve čtyř a pětihvězdičkových hotelech se službami all-inclusive za skvělou cenu. Největší zájem zde je o rekreační střediska Hurghada a Marsa Alam.

Řecko last minute

V Řecku se zájmu o last minute těší převážně Řecké ostrovy, kde je cestovní kanceláře a hoteliéři rovněž poskytují ubytování all-inclusive ve čtyř a pětihvězdičkových hotelech.

Last minute s Cestolino.cz

Najít ten nejlepší last minute zájezd vám pomůže internetový srovnávač zájezdů Cestolino.cz. Již 4 roky Cestolino dovolenkářům pomáhá nalézt z pohodlí svého domova zájezdy podle jejich představ za ty nejnižší ceny. Vyhledávání na internetových stránkách Cestolino.cz je velmi snadné, stačí jen do formuláře vepsat údaje typu, kam chcete jet, kdy chcete jet, počet dnů pobytu, typ ubytování, způsob dopravy a stravování na dovolené. Po následném odkliknutí budete mít před sebou během pár okamžiků ty nejlepší a nejvýhodnější nabídky last minute zájezdů přesně podle vašich požadavků. Vybrat si potom tu správnou dovolenou je už hračka. Za užívání služeb Cestolina navíc nic neplatíte, a to je skvělé, nemyslíte?