Udělejte to letos jinak a dopřejte si pořádnou exotiku!

Chcete, aby vaše letošní dovolená vypadal úplně jinak než ty předchozí? Rádi byste zažil něco, co vám všední pobyt v tuzemsku nebo evropských přímořských letoviscích nemůže nabídnout? Poznejte cizí kultury a navštivte místa, o kterých jste doposud jen četli v dobrodružných knížkách – vydejte se letos za exotikou a dovezte si domů spoustu zážitků, na které nikdy nezapomenete!

Monoi není obyčejná cestovka...

Pokud jste v katalogu „své“ cestovky nenašli nic, co by vám nahnalo husí kůži, obraťte se na někoho, kdo se na exotiku specializuje. Vaše volba by mohla padnout na cestovní kancelář Monoi, která je na trhu již sedmnáct let. Klade důraz na individuální přístup k zákazníkům a spolupracuje s prověřenými místními partnery, agenturami a dopravci, kteří jsou zárukou toho, že se vaše exotická dovolená obejde bez jakýchkoliv komplikací.

Vraťme se však k tomu podstatnému. Někoho, kdo se postará o vaši maximální spokojenost, už máte, otázkou však je, kam na dovolenou?

Je libo luxusní pokoj v rezortu na Seychelách nebo horké africké slunce a safari?

Nabídka zájezdů, které Monoi nabízí, je skutečně pestrá a na své ta přijde prakticky každý. Chcete-li poznat opravdový luxus, můžete zavítat do některého z exkluzivních rezortů v Malajsii, na Mauritiu, Seychelách, v Grenadě či USA. Pro dobrodružné povahy jsou jako stvořené zájezdy na míru, mezi kterými nechybí cesta po keňském safari, toulky po říši mocných Inků v Peru nebo zemi hromového draka místu, kde přebývají bohové – Bhútánu a Nepálu.

Zkrátka nepřijdou ani gurmáni, na které čeká kulinářský výlet po Vietnamu, Kambodži a Singapuru nebo vinařský zájezd na Madeiru. Kompletní přehled zájezdů najdete na webu monoi.cz. S Monoi dostane vaše luxusní dovolená úplně jiný rozměr...

Publikováno: 23. 05. 2013

Kategorie: Dovolená v ČR | Dovolená v zahraničí

Autor: Adam Rýdl

Tagy: exotická dovolení | luxusní dovolená