Dovolená kdykoliv během roku. Stačí se sbalit a vyrazit...

Když končí léto, bývá nám tak trochu smutno, protože končí čas odpočinku, výletů a dovolených a místo toho nás čeká návrat do běžného pracovního režimu. Ale kdo říká, že se smí cestovat jen o prázdninách? Na dovolenou můžete jet přece kdykoliv. Zájezdy do exotických destinací jsou navíc v zimních měsících často lepší. Místo mrazu a studivého sněhu budete brouzdat v teplém písku a užívat si krásně vyhřátého slunce. Pokud raději plánujete dopředu, zařiďte si zimní dovolenou už teď. Jestliže máte rádi napětí, určitě vás osloví některý zájezd last minute.

Kam vyrazit za sluncem?

Dominikánská republika, Maledivy, Kuba nebo třeba Jamaika? Všechny tyto destinace lákají krásně průzračným mořem, nezaměnitelnou atmosférou a především perfektním zážitkem, který stojí za to. Jestli nejste dobrodruzi, nechte si sestavit dovolenou na míru. Cestovní kancelář Rudolf Reisen se specializuje na oblast Asie, Afriky a Karibiku a určitě vás osloví. Zařídí vám celý zájezd od A do Z. I destinaci zvolí podle vašich požadavků. Občas se stane, že nevíte, kam jet, jen chcete určitý druh zážitku – třeba potápění nebo jiné atrakce. I to dovedou hravě zařídit.

Cena i záruka kvality

U cestovních kanceláří je občas tak trochu obava, zda vše proběhne tak, jak tvrdí. Vždy máte možnost přesvědčit se o jejich důvěryhodnosti i službách. A to díky klientským recenzím, které najdete jak na jejich webových stránkách, tak i různě na webových srovnávačích. Zabere vám to jen chviličku a budete mít jistotu, že vkládáte důvěru i peníze správné cestovce. Německé ck mají perfektní pověst, dokážou zajistit vše potřebné – letenky, ubytování, průvodce nebo zážitky. Nevadí ani, že byste raději jeli po své ose, než abyste dodržovali nějaký harmonogram. A ceny? Rozhodně nejsou špatné.

Dovolená na míru

Pokud hledáte překrásné místo, kde strávit kouzelné chvíle, zaměřte se na ostrov Bali. Nádherné pláže, krásná nedotčená příroda… Určitě si pronajměte auto, abyste mohli ostrov zkoumat na vlastní pěst. Překvapí vás milí domorodci, poznáte úplně novou kulturu a možná naznáte, že se tam ještě minimálně jednou vrátíte.

Publikováno: 28. 08. 2018 / Aktualizováno: 31. 07. 2023

Kategorie: Dovolená v zahraničí | Relaxace

Autor: Adam Rýdl

Tagy: aquacity | aquapark na slovensku | bali dovolená | exotická dovolená | jamajka