Jedeme na výlet! Ale kam? Víme, kde najdete skvělé tipy!

Komu by se chtělo trávit prosluněný víkend mezi čtyřmi stěnami svého bytu. Jenomže kudy z nudy, když už jste širé okolí svého bydliště prozkoumali křížem krážem a znáte všechny turistické zajímavosti? Opravdu jste si tak jistí? Co když máte na dosah ruky mnohem více míst, která stojí za vidění? To zjistíte, až se poohlédněte po informacích na portálu tipykamnavylet.cz.

Komunitní projekt od lidí pro lidi

Portál sdružuje všechny vášnivé cestovatele, kteří nevynechají jedinou příležitost k výletu, a to nejen v rámci České republiky, ale i Slovenska. Funguje na principu komunitního webu a užitečné tipy zde píší sami uživatelé. Bez ohledu na to, zda se chystáte vyrazit společně s rodinou, partou přátel, se psem, nebo třeba po vlastní ose, stoprocentně najdete spoustu dosud netušených možností, kam se upíchnout a zabít nudu. Oproti jiným portálům, které přináší spíše obecné informace, jsou tipy na výlety velmi autentické a plné osobních zkušeností. Dozvíte se vskutku důležité věci a najdete zde množství fotografií. Aktuálně je na webu více než 2500 tipů od redaktorů, moderátorů a návštěvníků.

Chcete inspirovat ostatní? Udělejte to a vyděláte si!

Možná máte v rukávu spoustu vlastních tipů, které ještě na webu nejsou. Nenechávejte si je pro sebe a podělte se o ně s ostatními cestovateli. Psaní článků a jejich komentování vám může vydělat nějakou tu korunu k dobru. Když se budete hodně snažit, pak si našetříte dost na zajímavý výlet.

Co ještě na portálu najdete?

Projekt tipykamnavylet.cz disponuje velmi šikovnou funkcí. Nechcete-li, aby vám unikly nové tipy na výlety v okolí vašeho bydliště, můžete si je nechat posílat e-mailem. Zároveň se vám může hodit přehledná mapa s výlety i responzivita webu, díky které je přehledný i na mobilním zařízení. Projekt má aktivní facebookovou stránku, na níž se také zobrazují tipy na výlety. Suma sumárum jde o povedený portál od obyčejných turistů z masa a kostí pro stejně založené lidi. Nyní již víte, kam na výlet - využijte toho!

Publikováno: 02. 06. 2018

Kategorie: Dovolená v ČR | Dovolená v zahraničí

Autor: Adam Rýdl

Tagy: do chorvatska autem | kam na výlet | tipy na výlety