Do Číny se bez víza nedostanete. Jak jej získat „na 100%“?

Uhranula vás Velká čínská zeď, propadli jste drakům a rádi byste si vychutnali jedinečnou atmosféru země, v níž se zrodily mnohé vynálezy, jež změnily svět? Držitelé českých cestovních pasů se neobejdou bez víza. Můžete o něj požádat běžným způsobem ve Vízovém centru v Praze, anebo se obrátit na specializovanou agenturu JOUTRIP LTD. V čem tkví výhody druhé možnosti?

Čínská víza přes agenturu s mnohaletými zkušenostmi

Agentura JOUTRIP působí v Zemi nebeského draka od roku 1998, kdy se zabývala především zahraničním obchodem. Dlouholetá praxe a množství zkušeností byly jasnými předpoklady pro pozdější poradenství, v rámci kterého klientům zajišťuje vízový servis. O profesionalitě nemůže být pochyb: klienti vízum vždy získali, a to bez ohledu na charakter dokumentu. S agenturou JOUTRIP spolupracují jedinci – nadšení cestovatelé, firmy, nadnárodní korporace i cestovní kanceláře. Zajišťuje pro ně turistická, návštěvní, obchodní i pracovní víza do Číny. Výjimkou nejsou ani urgentní víza s expresním vyřízením do dvou dní.

Čínské vízum můžete mít i vy. Třeba právě díky agentuře JOUTRIP.

Pro koho je služba vyřízení víza do Číny určena?

S trochou štěstí a špetkou trpělivosti získáte vízum do Číny i svépomocí. Pokud však nemáte čas na formality a nechcete riskovat, že z určitého důvodu, kterého si nejste vědomi, úřad vydání dokumentu zamítne, obraťte se na JOUTRIP. Agentura úzce spolupracuje s českými vládními agenturami CzechTourism a CzechTrade, s klienty komunikuje non-stop a vyřídí veškeré formality v nejkratším možném čase a bez rizika jakýchkoliv problémů. V jejích řadách působí odborníci, kteří podle svých slov „dělají jen to, čemu rozumí“. Víza do jiné destinace nezajistí, specializují se pouze na Čínu. Mimo jiné jsou schopni získat dotaci na ubytování a leteckou přepravu. Více se dozvíte na vizadociny.cz.