Víkendové pobyty lákají nízkou cenou. Bývají zlevněné i více než o polovinu

Kde jinde si člověk pořádně odpočine než na dovolené? Relaxace může mít v praxi mnoho podob – wellness procedury, procházky v malebném horském prostředí, romantická večeře s výhledem na Eiffelovu věž nebo třeba sportování. Ale co když máte zrovna hlouběji do kapsy a nemůžete si dovolit klasickou týdenní dovolenou? Anebo si zkrátka šetříte volna na jindy a neradi byste si ho vyčerpali... Ať už jsou vaše důvody jakékoliv, neznamená to, že si nemůžete dopřát nezapomenutelný víkendový pobyt pro dva. Díky hromadnému nakupování se slevou ušetříte tisíce korun!

Co je to hromadné nakupování se slevou?

Pokud jste k hromadnému nakupování doposud „nepřičichli“, měli byste to urychleně napravit. Princip je velmi jednoduchý – vyhledáte nabídky víkendových pobytů a zakoupíte si slevový kupon. Podmínkou je, aby o daný pobyt projevilo zájem určitý minimální počet lidí. Poté dojde k aktivaci, zaplatíte na na e-mail obdržíte zmíněný slevový kupon. Zadáte-li do detailu, že chcete pobyt věnovat jako dárek, budete moct na kupon napsat věnování. Jako svatební dar nebo dárek k výročí jsou ideální romantické pobyty pro dva. Platnost slevových kuponů se většinou pohybuje v řádu týdnů až měsíců (dle konkrétních podmínek vybraného ubytování) a je tedy jen na vás, kdy ho využijete. Zároveň máte možnost využít vrácení do 14 dní od doby zakoupení.

Kde najdete ty nejlepší nabídky pobytů pro dva s největší slevou?

Vraťme se však k samotným víkendovým pobytům. Zaměřili jsme se na aktuální nabídku na známém portálu Slevoteka.cz, který se jako první v ČR zaměřil pouze na zájezdy a zážitky. Na webu jich vždy najdete několik desítek, přehledně seřazených do kategorií. Romantické, rodinné, sportovní a relaxační pobyty jsou k mání se slevami řádově v desítkách procent. Výjimkou nejsou ani pobyty zlevněné o více než polovinu původní ceny. Nic vám nebrání, abyste si dopřávali prodloužený víkend tak často, jak se vám zlíbí!