Objednejte si cestovní hračky pro dospělé z nejdiskrétnějšího e-shopu

Přestože s partnerem či partnerkou často cestujete, nemusíte se vzdávat sexuálních hrátek, k nimž potřebujete i různé hračky. V současné době si můžete zakoupit pomůcky, které se vám bez problémů vlezou i do cestovní tašky. Internet je plný sexshopů, ovšem ne všechny jsou diskrétní. V následujících řádcích vám proto představíme nejen hračky, jež oživí váš sexuální život, ale také e-shop, odkud si je objednat. Pokud pociťujete v manželství, že mu něco schází, co takhle si naplánovat erotickou dovolenou? Objednejte čtyřhvězdičkový hotel s velkou postelí, pohodlnou vanou, ale klidně i vířivkou, protože z pokoje pravděpodobně několik dnů ani nevyjdete. V první řadě nezapomeňte na základní vybavení, jako jsou kondomy, lubrikační gel a půvabné spodní prádlo.

Vibrátor i Venušiny kuličky

Spousta lidí se domnívá, že vibrátor slouží pouze osamělým ženám, přitom pomůcka je vhodná i pro partnerské hrátky. S vibrátorem zažijete vzrušující předehru. V letadle, autobuse, autě i na procházce se žena nažhaví pomocí Venušiných kuliček. Potom přijdete na pokoj a užijete si úžasný sex. Vybrat si můžete vibrátory a dilda z různých materiálů a v mnoha designech, takže si na své přijdou i ženy, které si potrpí na hezkém vzhledu. Co takhle mít vibrátor s leopardím vzorem?

Anální erotické pomůcky

Anální sex je obrovské tabu. Spousta žen ho odmítá, přitom správě provedený anální sex je opravdová potěcha. Důležité je se na tento akt dokonale připravit. Začněte klystýrem, a to pomocí balónku s tryskou. Prvně můžete používat anální kolíky či korále, až poté může dojít k samotnému análnímu sexu s druhou polovičkou. Nezapomeňte však na lubrikační gel, protože bez něj byste si nic neužili, ba naopak byste anální sex vnímali jako nepříjemnou záležitost. Pro náročnější jedince jsou připraveny anální tunely, jež vypadají jako kolíky, ovšem uprostřed mají průhled. Často se tunely používají v kombinaci s jinými praktikami, jako je třeba zlatý déšť.

Kde erotické hračky koupit?

Jestliže hledáte nejdiskrétnější sexshop, obraťte se na Sexio.cz, pro něhož je soukromí zákazníků nejvyšší prioritou. Objednané zboží je baleno diskrétně, přičemž nikdo nepozná, že balíček obsahuje erotické pomůcky. Uvnitř navíc najdete dárek i brožuru s užitečnými radami, jak se starat o příslušné hračky. Dodání je poměrně rychlé. Sexio.cz si uvědomuje, že poštovné je na mnoha e-shopech drahé, a proto si tento sexshop zakládá na tom, aby nabízel i levné poštovné. Skladem je více než 95 % zboží, takže se nestane, že byste na zásilku dlouho čekali. Ještě jeden tip na závěr. Sexio.cz má pod svými křídly zajímavou erotickou hru, která je zdarma pro všechny zákazníky. Zahrajete si ji na stránce https://www.dares4joy.cz/.

Publikováno: 14. 08. 2020

Kategorie: Dovolená v zahraničí | Zábava a volný čas

Autor: Adam Rýdl