Chorvatsko stany: Romantická dovolená pro každého

Pustili jste se do plánování příští dovolené, ale zatím jen bezradně kroužíte prstem po mapě? Pokud vám došly nápady a nevíte, kde se společně s rodinou „upíchnout“, přestaňte vymýšlet kolo a vsaďte na klasiku. V Chorvatsku si zasloužené volno užijete na sto procent, aniž by se konalo nepříjemné překvapení v podobě něčeho nečekaného. A chcete-li si dovolenou užít v naprostém klidu a pohodě, ubytujte se v kempu ve stanu nebo karavanu.

Jak vypadají stany v chorvatských autokempech?

Ubytování v kempu je ideální pro každého, kdo nechce trávit čas v apartmánu, ale naopak se válet celý den u vody nebo poznávat jedinečné chorvatské vnitrozemí. Je to i váš případ? Pak vás jistě potěší, že i ve zmíněném stanu zažijete nebývalé pohodlí – moderní prostorné konstrukce disponují dvěma oddělenými ložnicemi s nafukovacími matracemi, peřinami a polštáři. V obytné části nechybí kuchyně, lednička, vařič, mikrovlnná trouba, jídelní stůl a židle. Suma sumárum jde o prvotřídní ubytování za neuvěřitelně nízkou cenu.

Když do stanu, tak jedině na ostrov Krk

Představte si tu romantiku. Jen vy, vaši nejbližší, šumění moře a výhled na čarokrásné panoráma jednoho z nejvyhlášenějších chorvatských ostrovů... To vše můžete zažít v kempu Ježevac ve městě Krk na stejnojmenném ostrově. Dostanete se sem prostřednictvím rýmařovské Cestovní agentury ABC, která pořádá pobyty v Chorvatsku řadu let. Chorvatsko stany nepředstavují jen kompromis pro ty, kteří si nemohou dovolit dražší ubytování v hotelu nebo apartmánu. Jedná se o alternativu s vynikajícím poměrem ceny a komfortu. Připravte se však na to, že zažijete něco úplně jiného než doposud - dovolenou plnou skvělých zážitků, na které hned tak nezapomenete. Ostrov Krk není daleko a nabízí krásnou přírodu, skvělé koupání a osobitou atmosféru, kterou na jiných místech nenajdete. Ať už pod stan vyrazíte společně s partou přátel nebo třeba se staršími rodiči, nebudete litovat!