Do Prahy za gastro-zážitky: Tipy na nejlepší restaurace v metropoli

Do Prahy za kulturou? Že vás to nebere, ale o to raději se dobře najíte? I v takovém případě si přijdete na své. Snad nemusíme připomínat, že hlavní město nabízí neobyčejně pestrou směsici podniků a na své si přijdou milovníci rychlého občerstvení i gurmáni. Ale k věci: navštívíte-li některý z následujících podniků, rozhodně neuděláte chybu...

La Degustation Boheme Bourgeoise

Do jedinečného podniku La Degustation míří příznivci tzv. slow food. Ochutnáte zde klasiku v moderním provedení a odejdete s pocitem, že jste si dopřáli poctivé jídlo z prvotřídních surovin.

Zámecká restaurace na zámku Liblice

Večeře v prostředí s barokní výzdobou s freskami je nezapomenutelná sám o sobě. Kuchaři v restauraci zámku Liblice vám k tomu připraví mimořádný kulinářský zážitek.

Restaurace v hotelu Belvedere

Hotel Belvedere patří mezi nejexkluzivnější hotely v centru Prahy a jeho součástí je i moderní designová restaurace s bohatou nabídkou mezinárodních i českých jídel. Čerstvé sezónní suroviny, exotické koktejly a možnost Take-away jsou pádnými argumenty, proč na seznam top restaurací zařadit i tento hotel Praha 7.

Restaurace Mlýnec

Mezi nejvyhlášenějšími pražskými podniky najdete také restauraci Mlýnec, která je nejmladším projektem spol. Zážitší Catering Group. Až ochutnáte vyhlášenou mezinárodní kuchyni Marka Purkarta, pochopíte proč.

Japonská restaurace Miyabi

Zapomeňte na suši ze supermarketu a dopřejte si ho v japonské restauraci Miyabi v centru Prahy. Připraví ho pro vás přímo před vašima očima, a navíc k němu dostanete odborný výklad.

Restaurace Oblaca v Žižkovské věži

Co byste řekli na vynikající sezónní jídlo z vybraných domácích surovin ve výšce 66 metrů nad zemí? Restaurace Oblaca se nachází v Žižkovské věži a bezesporu patří k nejzajímavějším podnikům v Praze.