Fenomén únikových her ovládl Prahu!

Kam za novými zážitky, které se vám vryjí do paměti a zůstanou tam hodně dlouho? Co takhle studovna legendárního rabi Löwa? Podaří se vám najít šém potřebný pro ovládnutí Golema? Nebudete mít na vybranou, jinak se z místnosti nedostanete ven a zůstanete nadobro uvěznění v 16. století…

Cestování v čase bohužel (zatím) není možné, nicméně příběh, který jste si přečetli v úvodu, zažít můžete. Jde o jeden ze scénářů únikové hry Praha. Fenomén exit game zažívá celosvětový boom a z Japonska, kde vznikl, se dostal i k nám.

Princip exit game Praha je prostý. Vyberete si jeden z příběhů a vžijete se do role hlavního hrdiny, který se musí v časovém limitu dostat z uzamčené místnosti. Budete řešit zapeklité hlavolamy, rébusy a hříčky. Pokud se přeci jen nebudete moct hnout z místa, můžete požádat o indicii nebo si prodloužit čas. V dobře navržené únikové hře však nakonec každý dojde do cíle.

Úniková hra je zábava pro jednotlivce, partu přátel i celou rodinu. Stylové prostředí tajemné místnosti vás dokonale pohltí. Budete si připadat, jako byste se skutečně octli na daném místě a řešili reálný problém.

Všechny escape room Praha najdete pěkně pohromadě na portálu www.exitgames.cz. Vyberte si z kompletního seznamu téma, která vás zajímá a vydejte se vstříc dobrodružství. Horní věková hranice není omezena – únikových her se účastní děti, mladí lidé i senioři.

Provozovatelé Exitgames.cz sdružují nejlepší únikové hry v České republice a nabízí zájemcům atraktivní slevy. Zakoupíte-li si vstupenky online přes tento portál, ušetříte spoustu peněz. Zároveň zde můžete hodnotit, komentovat a diskutovat s ostatními vyznavači této jedinečné zábavy. Jakmile poprvé ochutnáte kouzlo únikových her, budete je muset vyzkoušet všechny!

You may also like...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *