Najděte ubytování na horách během pár minut

Kdo by si nechtěl užít volna na horách? České a moravské hory jsou ideálním místem pro dovolenkové aktivity mladých, věkem pokročilých, singles i celých rodin. Prvotní otázka zní, kterou lokalitu vybrat, druhotný úkol je najít volné ubytování. A že to někdy nebývá jednoduché. Termíny se plní dlouhé týdny i měsíce dopředu. Velkým pomocníkem je portál hotel.cz. Soustředí na jednom místě stovky nabídek ubytovacích kapacit, ze kterých je možné si vybrat během pár okamžiků. Nemusíte nikde nic složitě hledat a doslova na jeden „klik“ zjistíte maximum informací o tom, kde můžete bydlet. Příkladem je ubytování v Janských lázních. Zadejte do filtru lokalitu a během sekundy máte „na stole“ více než 400 objektů s nejrozmanitějšími službami. Je libo bazén, bezbariérový přístup nebo wellness služby? Zaklikněte příslušné políčko a máte protříděno.

​Rezervujte s předstihem

Stejný postup se oplatí, pokud chcete strávit dovolenou v Jeseníkách. Nejvyšší moravské hory si na nezájem turistů rozhodně nemohou stěžovat, proto je třeba rezervovat hotely s předstihem. Dovolená v Jeseníkách může být sportovně laděná, v zimě lyže, v létě kola, ale svůj šarm má i turistika po pamětihodnostech či lázeňství. Kraj, který proslavily Priessnitzovy zábaly, je kouzelný v každém ročním období. Systém hotel.cz nabízí jedinečnou funkci vyhledávání ubytování i v blízkém okolí. Zadáte-li například ubytování v Božím Daru, získáte přehled nejen o místních hotelích a penzionech, ale portál vás nasměruje i na blízká zařízení takzvaně „o kus dál“. Upozorní vás přitom na vzdálenost od původně zamýšlené souřadnice a obdaří vás hodnocením v oblasti recenzí.

​Chytrá aplikace

Aplikace umí nabídky seřadit podle kritérií, od nejlevnějšího po nejdražší, nejlépe hodnocené a doporučené. Že ještě váháte, kam vyrazit? Mrkněte na slide show, kterou vám www.hotel.cz nabízí na titulní straně. Inspirovat se nápadem odborníků není nikdy od věci. Vybrat konkrétní objekt je rovněž možno i podle interaktivní mapy. Hotel.cz je vaší bránou k jednoduché rezervaci ubytování. Vyberte si některý z více než 6 000 ubytovacích zařízení v celé České republice i na Slovensku a zajistěte si rezervaci pro váš pobyt snadno a bez komplikací. Rezervační specialistky jsou k dispozici na telefonním čísle +420 222 539 539, ví, kde je volno a pomohou vám najít správné ubytování. Zákaznický servis je vám k dispozici denně od 8:00 do 22:00 a kontaktovat je můžete i na e-mailu: info@hotel.cz.

Publikováno: 06. 03. 2021

Kategorie: Dovolená v ČR | Zajímá vás

Autor: Adam Rýdl

Tagy: cena víza do usa | esta víza