Neseďte na podzim doma a dopřejte si perfektní víkendový pobyt!

Dolehla na vás podzimní únava, kterou umocňuje všudypřítomný stres? Nenechte se zahnat do kouta a naopak se snažte o to, aby váš organismus fungoval na sto procent po celý rok. Není od věci, když si čas od času dopřejete trochu odpočinku mimo domov. Povalování na gauči sice nezní tak špatně, ale nebyla by lepší procházka v krásném prostředí, masáž, pohoda ve vířivce a další příjemné aktivity? Spousta lidí nedá dopustit na víkendové wellness pobyty, které jsou k mání za neodolatelné slevy. Prožijte úžasné chvíle i vy – prozradíme vám, kde najdete nejlevnější a zároveň nejatraktivnější nabídky!

Plnohodnotná dovolená nemusí trvat týden

Pokud si během roku nemůžete z časových důvodů dovolit delší dovolenou, pak si víkendové pobyty zamilujete. Obvykle trvají dva nebo tři dny (v případě zájmu i delší dobu), ale i to je dostatečně dlouho na pořádnou porci relaxace. V pátek sbalíte pár nejnutnějších věcí a vyrazíte. V pondělí nastoupíte do práce jako znovuzrození. Co se týče charakteru pobytu, nemusí se jednat o wellness. Pokud vás baví sportování nebo procházky historickými centry měst, jednoduše si vyberte takový pobyt, který odpovídá vašim požadavkům. Líbila by se vaší rodině lyžovačka v Rakousku? I takové nabídky najdete na známém serveru Slevotéka.

Kde najdete nejlepší pobyty s největší slevou?

Zmínili jsme, že víkendové pobyty nestojí majlant. Ty, které jsme našli na specializovaném portálu Slevotéka, snoubí vysoký standard za bezkonkurenční cenu. Slevotéka je vůbec první web, který nabízí pouze víkendové pobyty. Hromadné nakupování slev je populární i v zahraničí a ujal se i u nás. Napadá vás snad důvod, proč zbytečně utrácet, když můžete ušetřit spoustu peněz?
Nabízené pobyty se pravidelně obměňují, ale vždy jich na Slevotéce najdete minimálně několik desítek. Vyhledávání je snadné – stačí zvolit kategorii či další kritéria. Jakmile o pobyt projeví zájem minimální počet lidí, sleva se aktivuje. Jakmile uhradíte danou částku, obdržíte e-mailem voucher.
A jak vysoké jsou slevy víkendových pobytů? Výjimkou nejsou ani slevy přesahující 70 % původní ceny. Tak na co ještě čekáte? Díky Slevotéce navštívíte levně i lázně v Maďarsku a další populární místa v zahraničí!