Fenomén jménem caravaning je opět v kurzu

Dovolená v karavanuTrendy přichází a zase odchází a jen některé přetrvají. Caravaning mezi ně rozhodně patří a i když se může zdát, že se v minulých dekádách odsunul do pozadí, stále se těší obrovské popularitě. Pokud si nepotrpíte na all inclusive dovolenou a nehodláte setrvat na jediném místě, možná je dobrodružná výprava karavanem tím, po čem ve skrytu duše toužíte. Tak proč si svůj sen nesplníte? Sbalte si jen to nejnutnější a vydejte se vstříc novým zážitkům. Prozradíme vám, v čem je dovolená s karavanem lepší než klasické cestování!

V karavanu vám nic chybět nebude

Obytná auta jsou v podstatě domy na kolečkách a jako taková vám poskytnou dokonalé zázemí. Současná nabídka příslušenství pro karavany je neskutečně pestrá a je jen na vás, jestli se spokojíte se standardní výbavou, nebo pomocí předstanu proměníte vůz na malou chatu s verandou. V moderních karavanech by neměla chybět klimatizace, chemické wc, solární panely a další vybavení, díky kterému vám nebude nic chybět.

Obytný vůz si můžete koupit, ale také zapůjčit

Ještě předtím, než se pustíte do šperkování svého obytného vozu, si ale musíte nějaký pořídit. Pokud vám rozpočet nedovolí nový karavan, poohlédněte se po ojetině. Přesto však počítejte s nemalou investicí a starostmi ohledně údržby, servisu a parkovacího stání (nemáte-li vlastní garáž). Je-li pro vás koupě nového obytného vozu nereálná, nebo jen prozatím nechcete riskovat, že vás caravaning nenadchne, můžete si karavan zapůjčit.

Obraťte se na profesionály, kteří se v oboru pohybují téměř 20 let

Se vším ohledně obytných vozů se můžete obrátit na firmu Karavan centrum Hykro, která má zkušenosti s prodejem nových a ojetých karavanů již od roku 1996. V současné době nabízí více než 80 vozů renomovaných značek a funguje také jako půjčovna karavanů a prodejce veškerého vybavení pro karavany. Pracovníci společnosti Hykro vám s výběrem karavanu ochotně poradí a rádi vás do caravaningu zaškolí. Samozřejmostí jsou bezkonkurenční ceny, které nikde jinde nenajdete. Caravaning