Zarelaxujte si v termálních lázních v Maďarsku

Oblíbené lázeňské město Sarvár má rozhodně svým návštěvníkům co nabídnout. Do těchto termálních lázní v Maďarsku se mnozí lidé pravidelně vracejí užít si relaxaci, procedury a léčivou sílu zdejších termálních pramenů. Nyní jsou zde nové lázně Health Spa and Wellness Centre Sárvár s luxusním hotelem, které rozhodně stojí za návštěvu. Co vše toto lázeňské a wellness centrum svým hostům nabízí? Především jsou to relaxační procedury pro všechny věkové kategorie. Není totiž problém zde zavítat s celou rodinou, na své si přijdou i děti a senioři.

Atmosféra lázeňské budovy vás nadchne

Lázeňská budova je velmi originální, má příjemnou poklidnou atmosféru a interiér vás jistě nadchne. Hosté hotelu Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa mohou exkluzivně procházet do lázeňského a wellness centra přes vyhřívanou a krytou chodbu. V nabídce jsou přepychové wellness služby i rozmanité léčivé procedury. Dopřát si můžete účinky hned dvou léčivých pramenů, které jsou doporučovány především pro gynekologické, revmatologické i pohybové potíže.

Užijte si obrovskou vodní plochu těchto lázní a množství aktivit

Vodní plocha termálních lázní v Maďarsku má více než 5 000 m2. Co vše zde najdeme? Vnitřní i venkovní zážitkové bazény pro dospělé i děti, skluzavky, skokanské můstky, plavecký bazén, bazén s pláží a umělým vlnobitím, brouzdaliště a mnoho dalšího. V rámci wellness si můžete užít vířivku, vnitřní i venkovní finskou saunu, bio saunu, parní saunu, Kneippův bazén nebo aromatické kabinky. K dalšímu vyžití přispěje bowling, fitness centrum, venkovní hřiště a sportoviště nejen pro děti, herna nebo lezecká stěna. Pokud se zde vydáte s nejmenšími dětmi, budete mít k dispozici kuchyňku, přebalovací pult i místnost, kde si vaše dítě může v klidu zdřímnout.

Široká nabídka lázeňských procedur

Jaké lázeňské procedury si můžete v těchto termálních lázních v Maďarsku užít? Především je zde léčivá voda dvou typů, a také mnoho saun. Nechybí masáže podle Ajurvédy, masáže lávovými kameny nebo třeba na lehátku ve vodě. Orientální terapie zahrnuje meditaci s krystaly, masáž Prananadi, energetické léčení, reiki, masáž Shiatsu, čištění čaker a mnoho dalšího. Na své si přijdou i milovníci wellness koupelí ve vodě obohacené o bylinky a aroma oleje.