Domů » Za exotikou levněji a přitom komfortněji? S německými CK určitě!
Dovolená v zahraničí

Za exotikou levněji a přitom komfortněji? S německými CK určitě!

Víte, kde nejraději dovolenkují Němci? Není tajemstvím, že si potrpí na exotické destinace. A přestože na naše západní sousedy narazíte takřka všude, nedivte se, když je v hojném počtu potkáte i na druhé straně světa. Aha, vy na exotické zájezdy raději ani nepomýšlíte, protože nemáte peněz nazbyt. Jiná by byla, kdybyste vydělávali tolik jako právě Němci… Ale existuje i jednodušší způsob, jak se podívat do vzdálených zemí. Co byste řekli na to, kdybyste vyrazili s německou cestovní kanceláří?

Jet na exotickou dovolenou s tuzemskou nebo zahraniční cestovkou – je v tom vůbec rozdíl? Možná se budete divit, ale cestování s německými cestovními kancelářemi je nejen levnější, ale zároveň komfortnější. Jak je to vůbec možné?

V prvé řadě jde o to, že Němci patří k náročnějším klientům a nespokojí se s tím, za co by byly většina Čechů vděčná. Německé CK zajišťují vysoký komfort, špičkové služby a vzhledem k tomu, že většinou rezervují celá letadla a hotely, mohou rapidně stlačit cenu.

Vraťme se však k vám. Dali byste si říct, kdyby vám někdo nabídl nezapomenutelnou dovolenou levněji než v českých cestovkách? V tom případě vás zaujme nabídka českého touroperátora RUDOLF REISEN, který spolupracuje s německými cestovkami a zajišťuje odlety z Prahy. A to je hlavní důvod, proč se v minulosti zájezdy s německými CK mírně komplikovaly – bylo nutné dorazit až do Německa a letět odtamtud.

Buďme však trochu konkrétnější. Co si představit pod pojmem exotika? Mezi last a first minute zájezdy natrefíte na exkluzivní destinace v Asii, Africe i Karibiku. Seznam konkrétních destinací je vskutku pestrý a je jen na vás, zda zamíříte na Bali, Srí Lanku, Seychely, Kubu nebo třeba na Jamajku. Neméně atraktivní jsou i okružní plavby a zájezdy na míru pro ty nejnáročnější.

Chcete-li se o dostupném cestování za exotikou dozvědět další informace, pokračujte na www.rudolfreisen.cz nebo zavolejte na bezplatnou linku 800 100 576.

Napsat komentář

Klikni a napiš komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.